Zarejestruj się
Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.
Treść opublikowana przez Recon
-
Nie mogę odpalić gry
Da się. Tylko to co masz skopiowane przenieś na inny dysk lub usuń jeśli masz na pendrive. Usuń wszystko z tego folderu całą zawartość i uruchom launcher niech pobiera tak do ok 10% wstrzymaj proces pobierania i wrzuć tam do tego folderu tą zawartość co masz i wznów pobieranie. Po weryfikacji plików gry uruchom ponownie komputer. Ponownie uruchom launcher , czy gra się uruchamia ? jeśli nie to w ustawieniach launcher daj weryfikację plików gry.
-
Zadania dnia
A ile zadań zaliczyłeś . Trzeba zapisywać i do suportu
- Program Rockstar Games przestał działać
-
Zadania dnia
Każde się liczy, ale 10 zadań daje premie w grze. A to jest 1mil $
-
Problem z uruchomieniem rockstar laucher
Pozamykaj wszystko z GTA. Uruchom kompa ponownie. Wejdź do folderu gdzie jest zainstalowana gra i uruchom gta launcher.exe ale jako administrator
- Program Rockstar Games przestał działać
-
Problem z uruchomieniem rockstar laucher
Nie musisz odinstalowywać. Poprostu tak jak Ci pisze zrób.
-
Problem z uruchomieniem rockstar laucher
Poprostu przeinstaluj go ponownie. Przez pobranie nowego launcher
-
Problem z uruchomieniem rockstar laucher
Pobierz aplikację z ich strony i zainstaluj na tego co jest
-
Problem z uruchomieniem rockstar laucher
To jak się logujesz?
-
Nie zresetowało mi zadań dnia
Zadania resetują się ok 9.00 rano jakoś tak. Czyli co 24 h
-
Nie dostałem zniżek po ukończeniu Napadu na Kasyno
Pytanie do supportu
-
Zadanie dnia
Po M masz
-
Zadania dnia
Wejdź w ustawienia pod M i kliknij szukaj
-
Problem z uruchomieniem rockstar laucher
Zrób weryfikację plików gry w launcher
-
Nie mogę odpalić folderu z plikami gry (PC)
Przejdź do lokalizacji plików na dysku twardym
-
Wieczne ładowanie po wykonaniu misji.
O jakim napadzie mówisz, że wsiadasz do auta po wyjściu z banku. Rozumiem, że to jest ten pierwszy bank Fleca tak? Jeśli tak to tam się nie zabija nikogo, a odjeżdża poprostu autem w stronę mostu przed fortem zancudo. Zrób weryfikację plików gry w launcher.
-
Zepsuta tekstura skóry
Zainstalowałeś chociaż ten program?
-
Problem z klubem
Pod M są funkcje Securoserv oraz prezydent klubu motocyklowego klikasz w i zatwierdzasz.
-
Zepsuta tekstura skóry
A więc tak zmniejsz rozdzielczość ekranu w grze i zobacz jak to wygląda podczas gry lub ustawień Następnie przejdź do panelu sterowania systemu i kliknij na opcje zasilania tam będziesz miał plany zasilań zrównoważony , oszczędzanie energii i wysoka wydajność. Zobacz jaki masz zaznaczony. W każdym z nich możesz modyfikować pod siebie ustawienia następnie zapisujesz je. Też to powinno dać ci możliwość sterowania procesami. Jeśli takie zabiegi nie pomagają to można dołożyć dodatkowe chłodzenie w obudowie , aby było bardziej przewiewne. Czy procesor ma standardowe chłodzenie , czy założono dodatkowe chłodzenie inne niż producent procesora. Możesz pobrać ten program link poniżej i zainstalować ułatwia przyspieszenie komputera w grach poprzez wyłączenie zbędnych procesów bajerów. link Mam nadzieję, że pomogłem.
-
Problem z klubem
To nie błąd tak to ma wyglądać. Błąd to jest wtedy jak ponownie się uruchomi gre , a ty nadal jesteś prezydentem. Gdy dojdzie to ataku na wytwórnie szybko zmienisz zdanie. Nie jesteś z automatu prezydentem tylko po kliknięciu na M masz wybór zarejestruj się w klubie motocyklowym i tak samo go rozwiązujesz. Tak trzeba zaprosić znajomego do organizacji. Dobra rada jeśli nie musisz to nie przebywaj jako prezydent klubu w nieskończoność. Tylko , gdy uzupełniasz zasoby do wytwórni lub , gdy sprzedajesz. Po tym rozwiązujesz organizację.
-
GTA V Niespodziewanie przestało działać
GeForce Experience tak może za ciebie zrobić optymalizację automatyczną nie jest to dobre rozwiązanie , ale możesz zawsze to zmienić wyłączyć. Każdy ma komputer na innych podzespołach innych producentów niby w teorii to nic nie zmienia, ale praktyka robi swoje. Czy w tym czasie coś cię zaniepokoiło jak się wyłącza gra choćby głośniejsza praca np wentylatorów , czy może zauważyłeś wzrost temperatury , a może jakiś pisk cokolwiek co by dało obraz. To , że podczas gry cię rozłączy nawet bez błędu lub z błędem to jest przeważnie po stronie Rocstaru to to już jest. Można grac nieraz i nic się nie dzieje , a nieraz ot tak przestała działać. Czy w procesach systemu masz coś co nie jest potrzebne , aby było włączone jeśli tak to wyłącz to. Jakieś aktualizacje np. antywirusa . W samym systemie też wyłącz niepotrzebne procesy. W panelu nVidia czy masz podobne ustawienia jak na zrzucie
-
Zepsuta tekstura skóry
Co to za maszyna stacjonarny, czy laptop? Z tym 8GB RAM na najniższych z wyłączeniem w ustawieniach gry zbędnych bajerów, których i tak się nie bierze pod uwagę. Choćby zaludnienie przechodniów itp. Zobacz wyłączając co nie które detale jak to się zachowuje w grze. Pasek ten zielony z ilością pamięci najlepiej, gdyby był w połowie bo z tego co widzę to karta też cienko ma 2GB. Więc ustawienia proponuję ci zrobić na średnie lub na niskie w grze. Zbędne procesy systemu też wyłącz, żeby dać pełną wydajność na grę. Karta ma jakie chłodzenie pasywne, czy aktywne i kto jest jej producentem..?
-
Nie mogę kupic zadnej nieruchomości mimo ze mam znaczek zielonego domku i dolara
Kolor odpowiada danej postaci , która może go kupić. Zielony to chyba będzie Franklin, a inny Trevor i inny dla Michaela. Każda z postaci może mieć co innego inna posiadłość nieruchomość. Tam o ile pamiętam jest kto może kupić w komunikacie.
-
Dane zapisu GTA online dla postaci 2 zostały uszkodzone.
To napisz do Rockstar na pewno pomogą. Błąd jest z ich strony
Ostatnia aktywność
-
Przedsprzedaż GTA 6 ruszy 25 czerwca
Rockstar Games rozpoczęło właściwą kampanię promocyjną GTA 6. Firma zaprezentowała oficjalną okładkę gry i potwierdziła, że przedsprzedaż Grand Theft Auto VI wystartuje 25 czerwca 2026 roku. Na razie nie poznaliśmy cen ani zawartości poszczególnych edycji. Szczegóły powinny zostać ujawnione najpóźniej w dniu rozpoczęcia przedsprzedaży. Możliwe, że razem ze startem zamówień Rockstar opublikuje także Trailer 3 lub pierwszy większy materiał pokazujący rozgrywkę, ale nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone. Na stronie GTA 6 pojawił się również nowy screenshot przedstawiający Vice City o zachodzie słońca. Grafika ponownie pokazuje tropikalny klimat miasta, które będzie najważniejszą częścią fikcyjnego stanu Leonida. Rockstar przygotowało też niespodziankę dla graczy posiadających starsze wydania GTA 5. Od 18 czerwca właściciele gry na PlayStation 4 oraz cyfrowego wydania na Xbox One mogą bezpłatnie przejść na wersję dla PlayStation 5 i Xbox Series X lub S. Wcześniej taka aktualizacja kosztowała 169 PLN. Nowsza wersja GTA 5 oferuje rozgrywkę w maksymalnie 60 klatkach na sekundę, poprawioną grafikę, wybrane efekty ray tracingu oraz krótsze czasy ładowania. Postępy z kampanii fabularnej i GTA Online można przenieść na nową konsolę. Na lipiec zapowiedziano natomiast dużą aktualizację GTA Online. Jej główną atrakcją będzie napad na galerię sztuki w Kortz Center. Akcja ma obejmować rozpoznanie kompleksu, przygotowania i wybór sposobu przeprowadzenia napadu. Do rozpoczęcia operacji potrzebne będzie studio artystyczne dodane do posiadanej rezydencji. Premiera GTA 6 odbędzie się 19 listopada 2026 roku na PlayStation 5 i Xbox Series X lub S. Wersja na PC nadal nie została oficjalnie zapowiedziana. Jak podoba Wam się oficjalna okładka GTA 6? Zamierzacie zamówić grę od razu 25 czerwca, czy czekacie na informacje o cenach i dostępnych edycjach?
-
Grand Theft Auto VI: ujawnienie grafiki oficjalnej okładki
Zamówienia przedpremierowe Grand Theft Auto VI będą oficjalnie dostępne już od 25 czerwca w sklepach sprzedaży cyfrowej oraz u innych wybranych sprzedawców. Sprawdź grafikę oficjalnej okładki, która jest również dostępna do pobrania ze strony rockstargames.com/VI.
- EclipseRP WL OFF
-
EclipseRP WL OFF
tutaj będzie podany discord serwera kilka dni przed startem oraz IP serwera za kilka dni aktualizacja w tym poście.
-
Nie ładuje mi sie gra
Witam chciałem sobie zagrać po dłuższej nie obecności w gta online na wersji enhanced z epic games ale gra stwierdziła że kompletnie sie nie uruchomi Uruchamia sie na dosłowną sekunde lub dwie czarny ekran i wywala do pulpitu reinstalowałem gre ze dwa razy wcześniej takiego problemu nie miałem