Zarejestruj się
Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.
Treść opublikowana przez Recon
-
Spadki FPS
Proponuje dołożyć kość RAM
-
Lagi GTA 5
To dołóż kość RAM i będzie dobrze, a najlepiej w dualu i na 16GB
-
Lagi GTA 5
Ile mas kości RAM , a na ile pozwala Twoja płyta główna
-
Tryb fabularny się nie wczytuje
Wersja na steam sama sie aktualizuje
-
GTA V uruchamianie, Rockstar Launcher-Steam, problem
A tu jest taki temat poruszony na tym forum poszukaj. To nie te pliki otóż trzeba się jednego z nich pozbyć. Pomoc
-
Spadki FPS na sprzęcie wywyższającym wymagania.
Zmniejsz ustawienia wideo w grze
-
Kupiłem gta na Rockstar Games Launcher a miałem już na steam
Gra zakupiona na steam , więc w czym masz problem. Uruchamiasz przez steam
-
Problem z texturami
Zmniejsz ustawienia może to pomóc. Czy coś jeszcze masz uruchomione oprócz gry ? chodzi mi o zasobnik i procesy, które spowalniają. Prędkość internetu Twojego ?
-
Wylogowano cię, ponieważ twoje zgłoszenie uwierzytelniające jest nieaktualne
Skoro nie mogłeś się zalogować to robiłeś , że nie pamiętasz hasła niech automat wyśle ci na pocztę . Możesz skorzystać i z tego programu RevoUnnistaller To, że launcher nie znajduje twojej lokalizacji gry to tylko , że jest źle napisany przez R. Wyjściem z tego problemu jest przekopiowanie obecnego folderu do innej lokalizacji , a ten usuwamy. Załączamy launcher niech pobiera i po utworzeniu sie folderu patrzymy w podglądzie co już tam wrzucił i przerywamy proces . Wrzucamy naszą zawartość z tego folderu co kopiowaliśmy uruchomiamy komputer od nowa i jest gotowe. Na dokładkę możemy zrobić weryfikację plików w launcher. W czym można Tobie pomóc może opisz dokładniej co u Ciebie jest nie tak i daj zrzut , a postaram się pomóc
-
Pobieranie całego GTA mimo ze jest zainstalowane
Faktyczny ma 93,7 GB Daj mu niech weryfikuje to , że pokazuje 88,88GB nie oznacza, że tyle będzie pobierał bo w trakcie weryfikacji wszystko ulegnie zmianom i dobierze brakującą zawartość tylko. Ale musi sprawdzić całość tak to wygląda.
-
Pobieranie całego GTA mimo ze jest zainstalowane
To wrzuć jego zawartość do tego co się zainstalował i wyłącz launcher i uruchom ponownie komputer. Włacz launcher i zaloguj się zobacz , czy teraz można dać weryfikację plików
-
Pobieranie całego GTA mimo ze jest zainstalowane
A jesteś zalogowany w launcher ? bo to co masz na zrzucie to jest ustawienie , ale jak jesteś nie zalogowanym. Po zalogowaniu się będziesz miał większe możliwości w ustawieniach. Jeszcze jedno ile Twój plik ten skopiowany ma GB ? bo co tu widać to nie za wiele jest tego. Otwórz folder z grą, gdzie masz zainstalowany i wrzuć zawartość z tamtego co skopiowałeś wcześniej. A jak nie to niech ciągnie do końca instalację
-
błąd 0xc00007b
Postaraj się pokazać następnym razem zrzut , aby dwie strony się rozumiały pomoc poradnik
-
Ukradzione konto i Identyfikator platformy
tak
-
Pobieranie całego GTA mimo ze jest zainstalowane
Pokaż ten zrzut jak u ciebie wygląda
-
Pobieranie całego GTA mimo ze jest zainstalowane
gta się pojawi po zainstalowaniu
-
Nagłe spadki FPS. Problem z wydajnością.
To dobrze bynajmniej nie będą się kurzyły. Powodzenia by było dobrze
-
Pobieranie całego GTA mimo ze jest zainstalowane
Ale w ustawienia możesz wejść tak , aby zrobić sprawdzić zgodność plików jeśli tak to tak zrób pobierze wtedy te brakujące pliki
-
TIGERGTA5 TG
Cześć oczywiście , że można. Zapraszamy na SC wysyłam priv
-
Nie udało się zalogować do usługi sieciowej Rockstar
Dane logowania są prawidłowe? Zobacz i wykorzystaj tą poradę z tego forum tematy są podobne i łatwo je odnaleźć w wyszukiwarce forum. Piszę drugi post Ponieważ znalazłem szybszy i lepszy sposób by uruchomić Launcher 1: Należy pobrać i zainstalować ten program - https://lockhunter.com/ 2: Wyszukać plik Rockstar Games - Po czym znaleźć plik Social Club, kliknąć prawym przyciskiem myszy i wybrać ,,What's Locking this Folder?" I kliknąć ,,Delete It" - (Można dodatkowo po tym procesie ręcznie usunąć plik skrótem ,,Shift + Delete" by mieć pewność że na pewno nic nie zostało) 3: Odinstalowujemy Rockstar Luncher i instalujemy go od nowa 4: Logujemy się w Rockstar Launcher 5: Gotowe Uwaga! Prawdopodobnie po zamknięciu systemu będzie trzeba powtarzać krok 2 - bez odinstalowywania - chodzi o to by usunąć dane logowania z plików - Nie mówię że trzeba to robić - Po prostu u mnie się tak dzieje więc wole uprzedzić A i jeszce - Gdy raz zrobicie ten proces nie będzie potrzeby wykonywania kroków gdy wyjdziecie i wejdziecie z Launchera Porady forum
-
Pobieranie całego GTA mimo ze jest zainstalowane
A co masz ? masz zainstalowaną grę na dysku ?
-
Wylogowano cię, ponieważ twoje zgłoszenie uwierzytelniające jest nieaktualne
Masz porady wyżej jak trzeba to zrobić.
-
Ukradzione konto i Identyfikator platformy
Identyfikator platformy (SteamID, PSNID, Gamertag) wejdź w ustawienia profilu na SC i na pasku tam gdzie się wpisuje np, stronę jakąś. Jest Twój identyfikator zaczyna się tak https://pl.socialclub.rockstargames.com/ ..........
-
Napady nie działają
A spotkałeś się z Lesterem na mapie L punkt , gdzie trzeba się udać. Lub czekać na sms od Lestera. Tu dzież zagrać u kogoś napad
-
Tryb celowania
Każdy ustawia tryb celowania jaki mu pasuje np. każdy lub inny . Jeśli dołączasz do kogoś innego np. napady itp. to tak się wyświetla , że on korzysta z innego trybu celowania. Tobie to nic nie zmienia po prostu masz jak miałeś
Ostatnia aktywność
-
Przedsprzedaż GTA 6 ruszy 25 czerwca
Rockstar Games rozpoczęło właściwą kampanię promocyjną GTA 6. Firma zaprezentowała oficjalną okładkę gry i potwierdziła, że przedsprzedaż Grand Theft Auto VI wystartuje 25 czerwca 2026 roku. Na razie nie poznaliśmy cen ani zawartości poszczególnych edycji. Szczegóły powinny zostać ujawnione najpóźniej w dniu rozpoczęcia przedsprzedaży. Możliwe, że razem ze startem zamówień Rockstar opublikuje także Trailer 3 lub pierwszy większy materiał pokazujący rozgrywkę, ale nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone. Na stronie GTA 6 pojawił się również nowy screenshot przedstawiający Vice City o zachodzie słońca. Grafika ponownie pokazuje tropikalny klimat miasta, które będzie najważniejszą częścią fikcyjnego stanu Leonida. Rockstar przygotowało też niespodziankę dla graczy posiadających starsze wydania GTA 5. Od 18 czerwca właściciele gry na PlayStation 4 oraz cyfrowego wydania na Xbox One mogą bezpłatnie przejść na wersję dla PlayStation 5 i Xbox Series X lub S. Wcześniej taka aktualizacja kosztowała 169 PLN. Nowsza wersja GTA 5 oferuje rozgrywkę w maksymalnie 60 klatkach na sekundę, poprawioną grafikę, wybrane efekty ray tracingu oraz krótsze czasy ładowania. Postępy z kampanii fabularnej i GTA Online można przenieść na nową konsolę. Na lipiec zapowiedziano natomiast dużą aktualizację GTA Online. Jej główną atrakcją będzie napad na galerię sztuki w Kortz Center. Akcja ma obejmować rozpoznanie kompleksu, przygotowania i wybór sposobu przeprowadzenia napadu. Do rozpoczęcia operacji potrzebne będzie studio artystyczne dodane do posiadanej rezydencji. Premiera GTA 6 odbędzie się 19 listopada 2026 roku na PlayStation 5 i Xbox Series X lub S. Wersja na PC nadal nie została oficjalnie zapowiedziana. Jak podoba Wam się oficjalna okładka GTA 6? Zamierzacie zamówić grę od razu 25 czerwca, czy czekacie na informacje o cenach i dostępnych edycjach?
-
Grand Theft Auto VI: ujawnienie grafiki oficjalnej okładki
Zamówienia przedpremierowe Grand Theft Auto VI będą oficjalnie dostępne już od 25 czerwca w sklepach sprzedaży cyfrowej oraz u innych wybranych sprzedawców. Sprawdź grafikę oficjalnej okładki, która jest również dostępna do pobrania ze strony rockstargames.com/VI.
- EclipseRP WL OFF
-
EclipseRP WL OFF
tutaj będzie podany discord serwera kilka dni przed startem oraz IP serwera za kilka dni aktualizacja w tym poście.
-
Nie ładuje mi sie gra
Witam chciałem sobie zagrać po dłuższej nie obecności w gta online na wersji enhanced z epic games ale gra stwierdziła że kompletnie sie nie uruchomi Uruchamia sie na dosłowną sekunde lub dwie czarny ekran i wywala do pulpitu reinstalowałem gre ze dwa razy wcześniej takiego problemu nie miałem