Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

NoXus

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  CapitanLion

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. NoXus

  oferuję Level Up GTA Online

  Zdecydowanie polecam usługę. Wszystko jest sprawne i nie ma żadnych kłopotów. Jeśli ktoś się gubi, to niech odpali sobie instrukcję na telefonie lub drugim monitorze i robi wszystko tak jak jest napisane, poza tym dołączone są jeszcze screeny jak wszystko powinno wyglądać. Podsumowując, polecam
 2. NoXus

  oferuję Level Up GTA Online

  Dobra, to czekam. Dzięki za odpowiedź
 3. NoXus

  oferuję Level Up GTA Online

  Ok, to czekam. Czy jutro po południu/ wieczorem będzie można normalnie grać?
 4. NoXus

  oferuję Level Up GTA Online

  Rozumiem, że teraz trzeba czekać do jutra rano?
 5. NoXus

  oferuję Level Up GTA Online

  Namo, dostałeś mojego donate'a i wiadomość
 6. NoXus

  oferuję Level Up GTA Online

  Uff, całe szczęście, bo już kolejnej baby w domu bym nie wytrzymał
 7. NoXus

  oferuję Level Up GTA Online

  Witam, mam pytanie, czy jest to w pełni bezpieczne, w rozumieniu dostania jakiegoś bana? Oraz czy po modowaniu można się szybko pozbyć znacznej ilości kasy? (pojazdy, nieruchomości, bunkry, bronie itp.)

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×