Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Zygzak051

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Zygzak051

GTA Online

 • Social Club
  Zygzak065
 1. oferuję Money Lobby w GTA Online

  @Namo a nie znalazło by sie miejsce bo potrzebuje zebrać z 30 mln prosze
 2. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Dzięn dobry mam problem ponieważ miałem format komputera i po firmacie zainstalowałem GTA V i chciałem wejśc na money lobby. Problem jest w tym ze bota sypiącego kase niemam w zbajomych. Więc prosze o pomoc. Jak coś mój nick na rockstar to [email protected]
 3. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Ile około czeka się żeby sypiący dodał do znajomych?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×