Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

stefan

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

-1 Słaba

O stefan

GTA Online

 • Social Club
  Stefansz12
 1. oferuję Money Lobby w GTA Online

  a tak na marginesie jeżeli Ciebie nikt nie obraża ty też wykaż się większą kulturą osobistą i nie obrażaj.Wierz mi to nie boli - spróbuj! Dzięki za odpowiedź
 2. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Odruchowo przebiegłem w miejsce sypania. Jest możliwość powrotu?
 3. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Czyli ty taki wielki dorosły chyba możesz wytłumaczyć takiemu "gówniakowi" jak ja? Zastosowałem się do twoich instrukcji, więc ponawiam pytanie: Co w sytuacji gdy inni gracze wyrzucili mnie z sesji i dostałem tylko 2mln? Proszę o pilną odpowiedź.
 4. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Co w sytuacji gdy inni gracze wyrzucili mnie z seji i dostałem tylko 2mln?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×