Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

grzesio

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O grzesio

GTA Online

 • Social Club
  ******
 1. oferuję Level up GTA Online

  @Namo , da radę zamówić u Ciebie sam poziom RP na 125, bez gotówki i modyfikacji? Jeżeli tak, to jaki koszt?
 2. oferuję Level up GTA Online

  Wszystko w porządku, Level Up wykonany jak należy. Polecam i pozdrawiam
 3. oferuję Level up GTA Online

  Napisałem. Dostałem odpowiedź, że otrzymałeś donate'a. Kiedy mogę spodziewać się Level Up? Będziesz modować dzisiaj wieczorem?
 4. oferuję Level up GTA Online

  @Namo , wysłałem wczoraj donejta i według TipeeeStream został on wysłany. Po wysłaniu, pod spodem szczegółów była notka, że informację o transakcji dostanę na maila (zrzut ekranu - https://i.imgur.com/w5TJGJN.png). Nie dostałem. Otrzymałeś tego donejta czy wystąpił jakiś błąd i do Ciebie nie dotarł? W wiadomości prywatnej z danymi logowania, którą wysłałem jest nick, z którego wysyłałem donejt. Wszystko jest ok?
 5. oferuję Level up GTA Online

  Namo, jeżeli chcę skorzystać z oferty promocyjnej, to w wiadomości z danymi do logowania powinienem pod spodem, pod danymi logowania zamieścić notkę "Oferta promocyjna" czy zastosować inny dopisek?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×