Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

grzesio

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  ******

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. grzesio

  oferuję Level Up GTA Online

  @Namo , da radę zamówić u Ciebie sam poziom RP na 125, bez gotówki i modyfikacji? Jeżeli tak, to jaki koszt?
 2. grzesio

  oferuję Level Up GTA Online

  Wszystko w porządku, Level Up wykonany jak należy. Polecam i pozdrawiam
 3. grzesio

  oferuję Level Up GTA Online

  Napisałem. Dostałem odpowiedź, że otrzymałeś donate'a. Kiedy mogę spodziewać się Level Up? Będziesz modować dzisiaj wieczorem?
 4. grzesio

  oferuję Level Up GTA Online

  @Namo , wysłałem wczoraj donejta i według TipeeeStream został on wysłany. Po wysłaniu, pod spodem szczegółów była notka, że informację o transakcji dostanę na maila (zrzut ekranu - https://i.imgur.com/w5TJGJN.png). Nie dostałem. Otrzymałeś tego donejta czy wystąpił jakiś błąd i do Ciebie nie dotarł? W wiadomości prywatnej z danymi logowania, którą wysłałem jest nick, z którego wysyłałem donejt. Wszystko jest ok?
 5. grzesio

  oferuję Level Up GTA Online

  Namo, jeżeli chcę skorzystać z oferty promocyjnej, to w wiadomości z danymi do logowania powinienem pod spodem, pod danymi logowania zamieścić notkę "Oferta promocyjna" czy zastosować inny dopisek?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×