Skocz do zawartości

tomaszszymon

Użytkownik
 • Zawartość

  12
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  abcdefgh

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Jestem prawie pewien że zysk płynący z money lobby przekracza kwotę wolną od podatku, a taki matoł jak namo raczej nie wliczył sobie tego do uzyskanego dochodu, no bo sprytny cebulaczek nie da sobie sięgnąć do kieszonki. 3091 (roczna kwota wolna od podatku) podzielona przez 20 daje koło 160 (raczej tyle graczy obsłuży hehe w ciągu roku) Jeśli ktoś ma na przykład krewnego w urzędzie skarbowym, a też został w jakiś sposób źle potraktowany, to polecam podsunąć na biurko.
 2. Czasem jak widzę internetowego żula żebrzącego o drobne w postaci donejta zastanawiam się czemu skarbówka nie ściga też takich płotek.
 3. Jak teraz wchodzisz na sypanie to na pewno tyle zbierasz, bo leciało tak szybko, że wywalało kontakt z supportem tuż po DLC. Mówię o lobby sprzed aktualizacji.
 4. XDDD to ja mam problemy? Z tego co pamiętam to nie ja żyję w chujowym małżeństwie nazywając swoją żonę "starą" i nie wyżywam się na na jakimś chujowym forum z kutasem w ręku.
 5. Zostałem wyrzucony chyba drugiego dnia po tym jak lobby ruszyło z nowym DLC. Poprzedniego udało mi się zebrać chyba ze 20 milionów, a przez cały czas między dodaniem do znajomych a DLC chyba z 10 i tylko wtedy kiedy nie było jeszcze tylu afków tuż po restarcie sesji. Cymbałem to jesteś ty Sramo , bo przed DLC na czacie wszyscy mówili że leci wolno jak kurwa mać.
 6. Ogólnie nie polecam. Najpierw przez pierwsze 3 tygodnie naściąga 30 osób do sesji gdzie leci po 30 000 gta $ na godzinę, po czym w czwartym tygodniu jak zacznie szybciej sypać, wywali cię ze znajomych bota bo "nie ma już miejsca" dla tych co zapłacili.
 7. Miejsca to możesz nie mieć dla nowo kupujących, a nie dla tych co już zapłacili. To jawne oszustwo, bo piszesz że "Na zebranie tej kasy nie masz limitu czasowego".
 8. Mógłbym jednak wrócić do zbierania? Akurat mam parę dni wolnych, więc szybko powinienem się z tym uwinąć.
 9. Przepraszam, ale zapłaciłem za money lobby, a to że nie zdążyłem jeszcze zebrać wynika z tego,że nie prowadzę gówniakowego życia przy kompie.
 10. Nie mam już Sary w znajomych, a udało mi się zebrać dopiero 45M. Zrobiłem coś źle?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum