Skocz do zawartości

pucek0072

Użytkownik
 • Zawartość

  15
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni zwycięstwa

  1

pucek0072 wygrał w dniu 19 grudnia 2017

ponieważ miał najbardziej lubiany wpis!

Reputacja

7 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  pucek0072

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Jak mogłem o sobie mówić pizdo skoro pisałem do ciebie? Zadanie z pszyry odrobione?
 2. Prawda boli co? traktuj innych z szacunkiem bo tak samo ciebie będą traktowali. Udzielasz się tu jakbyś kurwa był chuj wie kim, a jesteś zwykłą pizdą.
 3. Dlatego siedzisz pod drzwiami obcych ludzi i czekasz na 2 zety ...czego nie rozumiesz?
 4. aaaaa to ty do rana siedziałeś pod drzwiami i czekałeś na 2 zeta do wina..
 5. bo tu jest tak ze jak jestes juz w znajomych 3 dni to cie wyjebia bez powodu ze niby cos zrobiles a tak naprawde mysla ze nabijasz ponad 100 i nie dasz zarobic kolejnych 5 euro.
 6. Ok ta rozmowa jest bez sensu. Dzięki za te 3 mln uzbierane w 2 dni pozdro.
 7. Czy ja coś sugeruje? próbuje się dowiedzieć za co a ty za każdym razem dajesz z dupy odpowiedz.
 8. Wyrzuciłeś mnie ale za co?? nie gówniaki tylko 84 rocznik i z kultura zapytałem bo mnie nawet przy kompie nie było więc za co? Wbija człowiek o 7 rano 25 osób wychodzi, wpada o 14, 28 osób wiec wychodzi, i tak cały dzień próbuje i nic, zostawiam afka od 23 zostaje wyrzucony z sesji i znajomych przez sare.Jak odchodziłem postać stała i pasywka była załączona.
 9. § Regulamin Money Lobby § Na Money Lobby należy uczestniczyć na trybie pasywnym. Po polu golfowym lub lotnisku należy poruszać się pieszo. Zakaz wszelkich pojazdów na terenie pola golfowego i lotniska. Nie biegaj podczas sypania hajsu ani nie poruszaj się niepotrzebnie. Nie wolno zbliżać się do postaci sypiącej i innych zbierających hajs. Nie rób zakupów na zamkniętej sesji takiej jak Money Lobby ani każdej innej sesji niepublicznej. Uczestniczyć w Money Lobby można tylko posiadając min. 12 poziom RP. Zbierz nie więcej jak GTA$ 100 000 000, przekroczenie tej kwoty może skutkować banem w GTA Online. Po zebraniu GTA$ 100 000 000 opuść sesję i usuń konto sypiące ze znajomych. Zebranych pieniędzy nie wolno wpłacać do banku, trzymaj je przy sobie. Jeżeli chcesz mieć hajs w banku skorzystaj z Level Up. Naruszenie regulaminu i nie zapoznanie się z opisem Money Lobby skutkuje wyrzuceniem z sesji lub usunięciem ze znajomych konta sypiącego. Nie zastosowanie się do zaleceń może spowodować bana w GTA Online. Donejty na Money Lobby nie podlegają zwrotowi. Na sesji może być 13 zbierających, możesz zostać wyrzucony jeśli dołączyłeś jako czternasty. Jeżeli masz problem ze zrozumieniem opisu i regulaminu Money Lobby skorzystaj z tego poradnika. Jeżeli wyjdzie na jaw, że nie przeczytałeś opisu i tego regulaminu zostaniesz wyrzucony z sesji lub/i ze znajomych konta sypiącego nigdzie nie pisze ze nie mozna na afku stac a nic innego nie zrobiłem.
 10. Witam, ktos wywalil mnie z sesji i ze znajomych sary tylko nie wiem za co jak afk stalem? nick pucek0072

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum