Skocz do zawartości

Deoo1337

Użytkownik
 • Zawartość

  12
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Deo_1337

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Piszę co widziałem nikt nikogo nie zaorał bo @Gal_Anonim jest tu po to by dupe lizać. Najwyraźniej przegapiłem jak ktoś go zabił oglądałem w tamtym czasie też KSW. Z reszta jak pisałem skończyłem ten temat
 2. Nikt nie kłamie bo dał pasywkę na tym jak miał nagrodę ale ja już zakończyłem ten temat ;D
 3. @NamoSpoko ja skończyłem już z tobą temat bo nie dogadamy się z tego co widzę Kłamstwo w tej sytuacji wygrało pozdrawiam.
 4. @NamoPragnę dodać że wywaliłeś 3 osoby w tym 2 zabiłeś a jego nie i wywaliłeś, stosował się w 100% do regulaminu po prostu ty nie chcesz się przyznać do błędu.
 5. @NamoI się mylisz, ciężko jest po prostu zaprosić go jeszcze raz i po kłopocie? Bo teraz pokazujesz tylko ze twoja usługa nie jest tak do końca profesjonalna, a ma wady, pomyłki się zdarzają. On zapłacił te 21 zł nic nie zrobił, a go wywaliłeś. Nie możemy po prostu postąpić jak ludzie rozsądni i byś go dodał?
 6. @NamoJa tu próbuje wyjaśnić sytuację a nie "Wciskam ci ciemnotę" bo teraz to mi usilnie próbujesz wmówić że on zawinił a tak na prawdę nic nie zrobił.
 7. @NamoGdyby łamał regulamin nie przychodziłbym tu i nie spamił, po prostu widziałem jak zabiłeś dwóch innych a on ciągle stał przy mnie.
 8. @Namo była za niego Nagroda pieniężna w GTA i może dlatego tak było, a w regulaminie nic nie ma o Narodzie pieniężnej za kogoś, a stał na pasywce. Nie zrobił tego specjalnie, jestem pewny na 100% że się pomyliłeś bo strzeliłeś w dwóch typów bez passywki a on ja miał.
 9. @NamoCzytał regulamin i stał tak samo jak ja nic nie robiąc, myślę że zaszła tu po prostu pomyłka. ;P
 10. @NamoA, mógłbyś dodać go z powrotem do Money lobby? ;p bo ja mu poleciłem was że macie full legit a tu bum został wywalony.
 11. On ledwo co kupił Money lobby i stał normalnie jak reszta da rade wiedzieć dlaczego?
 12. @NamoCzemu dziś wywaliłeś QBUS1337 z Money Lobby? Stosował się do regulaminu.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum