Skocz do zawartości

--

Użytkownik
 • Zawartość

  12
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  felekNR1

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Mam prośbę aby ktoś kto wie co mógłbym zrobić źle żeby się do mie odezwał ponieważ przeczytałem już drugi raz regulamin money lobby i nie znalazłem błędu.
 2. wysłałem wszystko co było potrzebne, według tego co napisałeś i nie wiem o co chodzi.
 3. Mam pytanie w sprawie money lobby ponieważ zakupiłem wczoraj i jeszcze nie mam zmodowanego konta.
 4. Przepraszam źle wysłałem wiadomość do ciebie, już się poprawiłem.
 5. Przepraszam że znowu pytam ale jestem zaniepokojony sytuacją ponieważ inni w krótkim odstępie czasowym od kupna "Level UP" mają modowane konta a ja już czekam cały dzień.Prosze o odpowiedź.
 6. Dzień dobry wczoraj zakupiłem level up i jescze moje konto nie zostało zmodowane. są jakieś problemy z serwerami czy coś że sie to przedłużyło?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum