Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

GTA Forum

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

MrKowal1233

Użytkownik
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Kiedy bot będzie dostępny? @Namo
  2. Heh, miło jest zdawać sobie sprawę że inni również popełniają błędy... Nie popuścisz?
  3. Kurwa, zajebiście. Ehhhhh, człowiek istota błędna, Dostaniesz kolejnego donejta... Przynajmniej na coś ci się przydadzą te kasiorki. Głupota nie boli ale się trzeba liczyć z konsekwencjami. Czyli można powiedzieć że dostałeś taki jakby napiwek
  4. To coś zmieni?
  5. @Namo Drugiego? Przecież już zapłaciłem, mogę udowodnić jeśli trzeba że donejt pochodzi odemnie
  6. @Namo Możesz mnie zlinczować.... Zjebałem nick... wpisałem MrKowal123 a nie MrKowal1233. Sry za zamieszanie, da się to jakoś naprawić?
  7. @Namo Tylko potwierdzam to jak jest... A propos, Wyślesz ss z okresu 1 stycznia? Wiem że to tak głupio, ale wolałbym mieć pewność, bo zapłacę kolejnego donate jeśli nic się nie wyjaśni...
  8. @mrocznyb Hmmmm, ja czekam od świąt, cierpliwość jest cnotą
  9. @Namo Prawdopodobnie przypadkowo nie zaznaczylem punktu "Chcę wesprzeć Namopsx i zgadzam się na poniesienie dodatkowych opłat" Czy to chodzi o tę pomyłkę? Jeżeli tak to czy jest jakiś sposób by to naprawić? Donejt wleciał bo jest w historii transakcji...
  10. @konaxTheBest Pytam się tylko, czy ktoś ma tak jak ja a nie jaką masz opinię o Namo, On robi to co ma robić i po prostu bardzo wkurwiają go ludzie nieprzestrzegający regulaminu, a co do faktu że tak wyraża to co ma do powiedzenia to już niestety taki urok sypania hajsu od wielu miesięcy gówniakom które nie czytają regulaminu a potem wyżalają się że "kikneło mnje ze sysjii". Dopóki hajs leci a Namo dostaje kase to wszystko jest w porządku, problem pojawia się w momencie gdy zawodzi albo, usługodawca albo usługobiorca.
  11. Czy to tylko ja czy ktoś też czeka na zaproszenie od świąt?
  12. @Namo Serwery nadal w takim stanie czy coś uległo zmianie?
  13. Hmmmm, zdając sobie sprawe z aktualnej jakości serwerów R* to dopiero trzeba poczekać na naprawę a potem trzeba jeszcze postać w kolejce, nie da się dokładnie określić ile, ale w mojej opinii to jeśli kupisz dzisiaj to tak za 4-7 dni dostaniesz hajs, ale to tylko ja tak sądze
  14. Właśnie kupione korzystam już 3 raz i nadal bez zarzutów, mimo że nie jest to fair dla R* to raczej nikomu inteligentnemu nie chce się wydawać kasy na sharki, dziękuje Ci Namo za to co robisz i powodzenia w dalszej pracy :))

Ostatnia aktywność

  1. BoTak odpowiedział(a) na BoTak temat w Serwery Roleplay
    Drodzy Gracze, W związku z trwającymi pracami nad serwerem jesteśmy zmuszeni przesunąć datę jego premiery na 08.07.2026. Chcemy dopracować wszystkie elementy, aby zapewnić Wam jak najlepszą jakość rozgrywki i sprawić, że gra na naszym serwerze RolePlay będzie czystą przyjemnością. Zależy nam na tym, aby każdy z Was dobrze się u nas bawił i został z nami na długi czas. Dziękujemy za cierpliwość, wyrozumiałość oraz wsparcie. Jesteśmy przekonani, że dodatkowy czas pozwoli nam oddać w Wasze ręce serwer, który spełni Wasze oczekiwania. Do zobaczenia 08.07.2026! ❤️
  2. Rockstar Games rozpoczęło właściwą kampanię promocyjną GTA 6. Firma zaprezentowała oficjalną okładkę gry i potwierdziła, że przedsprzedaż Grand Theft Auto VI wystartuje 25 czerwca 2026 roku. Na razie nie poznaliśmy cen ani zawartości poszczególnych edycji. Szczegóły powinny zostać ujawnione najpóźniej w dniu rozpoczęcia przedsprzedaży. Możliwe, że razem ze startem zamówień Rockstar opublikuje także Trailer 3 lub pierwszy większy materiał pokazujący rozgrywkę, ale nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone. Na stronie GTA 6 pojawił się również nowy screenshot przedstawiający Vice City o zachodzie słońca. Grafika ponownie pokazuje tropikalny klimat miasta, które będzie najważniejszą częścią fikcyjnego stanu Leonida. Rockstar przygotowało też niespodziankę dla graczy posiadających starsze wydania GTA 5. Od 18 czerwca właściciele gry na PlayStation 4 oraz cyfrowego wydania na Xbox One mogą bezpłatnie przejść na wersję dla PlayStation 5 i Xbox Series X lub S. Wcześniej taka aktualizacja kosztowała 169 PLN. Nowsza wersja GTA 5 oferuje rozgrywkę w maksymalnie 60 klatkach na sekundę, poprawioną grafikę, wybrane efekty ray tracingu oraz krótsze czasy ładowania. Postępy z kampanii fabularnej i GTA Online można przenieść na nową konsolę. Na lipiec zapowiedziano natomiast dużą aktualizację GTA Online. Jej główną atrakcją będzie napad na galerię sztuki w Kortz Center. Akcja ma obejmować rozpoznanie kompleksu, przygotowania i wybór sposobu przeprowadzenia napadu. Do rozpoczęcia operacji potrzebne będzie studio artystyczne dodane do posiadanej rezydencji. Premiera GTA 6 odbędzie się 19 listopada 2026 roku na PlayStation 5 i Xbox Series X lub S. Wersja na PC nadal nie została oficjalnie zapowiedziana. Jak podoba Wam się oficjalna okładka GTA 6? Zamierzacie zamówić grę od razu 25 czerwca, czy czekacie na informacje o cenach i dostępnych edycjach?
  3. Zamówienia przedpremierowe Grand Theft Auto VI będą oficjalnie dostępne już od 25 czerwca w sklepach sprzedaży cyfrowej oraz u innych wybranych sprzedawców. Sprawdź grafikę oficjalnej okładki, która jest również dostępna do pobrania ze strony rockstargames.com/VI.
  4. BoTak odpowiedział(a) na BoTak temat w Ogłoszenia
    o kandydaturę proszę się kierować na discordzie nick: Harvii
  5. BoTak odpowiedział(a) na BoTak temat w Serwery Roleplay
    tutaj będzie podany discord serwera kilka dni przed startem oraz IP serwera za kilka dni aktualizacja w tym poście.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.