Skocz do zawartości
 • Załóż konto na GTA Forum

  Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

SiXzI

Użytkownik
 • Zawartość

  41
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni zwycięstwa

  1

SiXzI wygrał w dniu 2 stycznia

ponieważ miał najbardziej lubiany wpis!

Reputacja

2 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  sixzii
 • Platforma
  PC

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Zapraszamy na nowy projekt RP! 『』 Nazwa Serwera: ValueRP 『』 Ilość Slotów: 64 『』 Tryb Gry: RolePlay 『』 Whitelist: OFF 『』 Pozion trudności: Realistyczny Wszystkie informacje odnośnie serwera znajdziecie na naszym serwerze Discord! OFERUJEMY: 『』 Realistyczne skrypty 『』 Otwarte rekrutacje na frakcje takie jak: LSPD, BCSO, EMS, LSC 『』 Aktywną administrację 『』 Narkotyki, alkohol, papierosy 『』 Brak randomowych aktualizacji! - Serwer jest patchowany raz w tygodniu, żeby nie irytować graczy! Większe błędy są naprawiane natychmiastowo 『』 700 addonów 『』 Wiele ciekawych dodatków które umilą ci rozgrywkę na naszym serwerze 『』 Częste eventy RolePlay jak na serwerach zza granicy 『』 Dołącz do nas już teraz i przekonaj się, a obiecujemy, że zostaniesz z nami na dłużej! Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o naszym serwerze wystarczy wejść do nas oraz odezwać się do administracji. Link: https://discord.gg/sJyFmWnWSc
 2. Nie korzystam z modów cheaty usunąłem kilka dni temu a spójność plików jest dobra
 3. Help wyskakuje mi takie coś: Potem mam laga GTA i muszę zamykać przez menadżer zadań
 4. Wiesz to jednak nie do końca działa.Jak na online naciskam * to to się pojawia i znika
 5. Zrobiłem bardzo podobnie tylko że usunąłem te pliki co było trzeba i wrzuciłem tam te 3 pliki i uruchomiłem przez PlayGTAV i było trzeba podać klucz produktu którego nie mam
 6. Chodzi o te trzy pliki .exe ? I je jak znajdę do pobrania to je do folderu z grą dać ?
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online