Skocz do zawartości

SiXzI

Użytkownik
 • Zawartość

  40
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni zwycięstwa

  1

SiXzI wygrał w dniu 2 stycznia

ponieważ miał najbardziej lubiany wpis!

Reputacja

2 Neutralna

1 obserwujący

GTA Online

 • Social Club
  OziPL96

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Nie korzystam z modów cheaty usunąłem kilka dni temu a spójność plików jest dobra
 2. Help wyskakuje mi takie coś: Potem mam laga GTA i muszę zamykać przez menadżer zadań
 3. Wiesz to jednak nie do końca działa.Jak na online naciskam * to to się pojawia i znika
 4. Zrobiłem bardzo podobnie tylko że usunąłem te pliki co było trzeba i wrzuciłem tam te 3 pliki i uruchomiłem przez PlayGTAV i było trzeba podać klucz produktu którego nie mam
 5. Chodzi o te trzy pliki .exe ? I je jak znajdę do pobrania to je do folderu z grą dać ?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

GTA Roleplay

Na serwerach opartych o oprogramowanie FiveM gracze GTA wcielają się w swoje rolę. Wciel się w funkcjonariusza policji LSPD na ulicach Los Santos lub pomagaj innym mieszkańcom wyspy w szeregach służb ratowniczych EMS. Każdy może rozwijać swoją ścieżkę kariery w organizacjach przestępczych ryzykując każdego dnia odsiadką lub oberwaniem kulki. Przeglądaj polskie serwery GTA Roleplay

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum