Skocz do zawartości

BERCIK_

Użytkownik
 • Zawartość

  11
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  BERCIK_

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Witam, Mam do sprzedania konto GTA V ONLINE [PC] z 60 lvl i z ogromną sumą pieniędzy. Konto nigdy nie było banowane. Jedna postać, która posiada to co znajduję się na screenach. Zainteresowani niech piszą na PM lub tutaj pod spodem. Cena do uzgodnienia... Magazyn Baza wojskowa Hangar Bunkier Biuro Maze Bank Własny jacht Wszystkie bronie Avenger Mobilne centrum Strzelanie, kondycja, prowadzenia na 100% Screeny: https://imgur.com/a/dSL04
 2. Skoro myślisz, że złamałem punkt to proszę bardzo: Na Money Lobby należy uczestniczyć na trybie pasywnym. - byłem na trybie pasywnym Po polu golfowym lub lotnisku należy poruszać się pieszo. - stałem w miejscu Zakaz wszelkich pojazdów na terenie pola golfowego i lotniska. - przez polem golfowym wysiadłem i stałem po prostu na polu Nie biegaj podczas sypania hajsu ani nie poruszaj się niepotrzebnie. - stałem w miejscu na AFK'u byłem przez cały ten czas Nie wolno zbliżać się do postaci sypiącej i innych zbierających hajs. - stałem sam wokoło mnie nie było nikogo Nie rób zakupów na zamkniętej sesji takiej jak Money Lobby ani każdej innej sesji niepublicznej. - nie robiłem wyszedłem od razu jak chciałem coś zakupić Uczestniczyć w Money Lobby można tylko posiadając min. 12 poziom RP. - miałem około 50 Zbierz nie więcej jak GTA$ 100 000 000, przekroczenie tej kwoty może skutkować banem w GTA Online. - zebrałem tylko 1 mln Po zebraniu GTA$ 100 000 000 opuść sesję i usuń konto sypiące ze znajomych. - nie zebrałem tej sumy, a sypiący sam mnie wyrzucił ze znajomych Zebranych pieniędzy nie wolno wpłacać do banku, trzymaj je przy sobie. Jeżeli chcesz mieć hajs w banku skorzystaj z Level Up. - nic nie robiłem z pieniędzmi tylko je wydałem na innej sesji Naruszenie regulaminu i nie zapoznanie się z opisem Money Lobby skutkuje wyrzuceniem z sesji lub usunięciem ze znajomych konta sypiącego. - zapoznałem się Ponowne dodanie po usunięciu ze znajomych konta sypiącego możliwe jest wyłącznie po wysłaniu kolejnego donejta. - tutaj to się akurat nie tyczy mnie Nie zastosowanie się do zaleceń może spowodować bana w GTA Online. - zastosowałem się, nie dostałem bana Donejty na Money Lobby nie podlegają zwrotowi. Na sesji może być 13 zbierających, możesz zostać wyrzucony jeśli dołączyłeś jako czternasty. - byłem chyba 10 Jeżeli masz problem ze zrozumieniem opisu i regulaminu Money Lobby skorzystaj z tego poradnika. Jeżeli wyjdzie na jaw, że nie przeczytałeś opisu i tego regulaminu zostaniesz wyrzucony z sesji lub/i ze znajomych konta sypiącego. - podsumowując nie złamałem żadnego punktu
 3. Dziękuję za taka wypowiedz Namo jednak nie jesteś taki zły jak ten twój piesek Gal_Anonim co tylko umie napisać, że ja pisać nie umiem bo to jego jedyny argument. Zdanie mam jakie mam o tobie. Wyrobiłem je sobie poprzez moje obserwacje i doświadczenia związane z tobą. Regulamin przeczytałem od góry do dołu i nie złamałem żadnego punkty (przynajmniej tak myślę).
 4. Namo ma wyjebane... Już tyle hajsu na dzieciakach naruchał na tym money lobby, że ma wyjebane i myśli, że może zachowywać się jak chce bo to tylko internet. Ciekawi mnie czy zachowuje się tak samo na co dzień w stosunku do swoich znajomych bo jak tak to jest po prostu amebą. Jak chcecie tak bardzo hajsu w GTA ONLINE to idźcie na YT pobierzcie darmowe, najnowsze cheaty do GTA ONLINE i sobie sami dodajcie. Szans na dostanie bana jest znikoma o ile nie dodacie więcej niż 300.000.000$ na konto. Nie można tego wpłacać ani wypłacać z banku bo wtedy możecie dostać bana ale to i tak jest lepsze niż kupowanie. Jeżeli nawet kupicie money lobby to ryzykujecie banem, a jak sami sobie dodacie to nie tracicie hajsu swojego, a ryzyko jest takie samo.
 5. Oj Oj Oj najlepiej komuś napisać, że nie umie pisać jak się nie ma dobrego argumentu. PS. Mam stwierdzą dysleksję, a ty niedojebanie mózgowe.
 6. Ogólnie moja opinia na temat Namo i jego całego money lobby jest taka: Namo to zwykły cham i prostak, który ma wyjebane czy ktoś dostanie zakupioną usługę czy nie. Nie można się go czegokolwiek zapytać bo uważa się za pępek świata. Wpłaciłeś mu pieniądze i nie dostałeś usługi? To wyślij drugiego donejta bo to twoja wina w 100% sytuacji bo Namo i jego ekipa nigdy się nie myli. Was system jest zjebany i cała wasze ekipa jest bardzo nie miła. Jest wiele money lobby, które są o wiele tańsze i nie traktują klienta jak zwierze. Z resztą nawet jakbyście sami zrespili hajs z darmowego cheata z YT np.: te 100.000.000$ to Rockstar i tak by się nie skapnęło. Ogólnie nie polecam Namo i tyle. Uprzedzając mam wyjebane czy mnie zwyzywa Namo i jego pies Gal_Anonim sami jesteście gówniakami i psami na hajs. EDIT: Nie, nie placzę, że nie dostałem hajsu w grze bo dostałem on innego typka kompletnie za darmo, a te 30zł co ci dałem donejtem to sobie możesz przeznaczyć za zupkę i się nią zadławić... ELO
 7. Czyli co już więcej mi nie rzuci hajsu? Rozumiem jak ja bym go usunął ale to on to zrobił, a chcę trochę więcej hajsu. Wczoraj wyszedłem z lobby bo bardzo wolno leciało w godzinę poleciał tylko 1 milion
 8. no chodzi o to, że rzucający hajsem usunął mnie ze znajomych i nie mogę do sesji dołączyć.
 9. Niby spoko bo dostałem hajs, ale wyrespiłem sobie 1MLN i wyszedłem bo bardzo wolno szło i rzucający hajsem mnie usunął i już nie mogę respić.
 10. Jaki jest teraz średni czas oczekiwania na zaproszenie od "rzucającego hajsem"?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum