Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby GTA 5 Online

Modowanie kont GTA 5 Online na Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

KaputPlayer75

Użytkownik
 • Zawartość

  15
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralna

O KaputPlayer75

 • Urodziny 12.05.2004

GTA Online

 • Social Club
  KaputPlayer75

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. KaputPlayer75

  sprzedam Konto gtav

  Tylko szkoda że fala banów była 2 miesiące temu [24 marzec] a konto zostało zbanowane 2 czerwca 😉
 2. Czy tylko mi nigdy nie działa opcja " sell vehicle price 50000$" czy tylko po prostu nie umiem jej używać?
 3. KaputPlayer75

  pecet Rp loop sunshinesilver 1.45

  Te czity też są nie wykrywalne, jak te: sunshine outfit, sunshine car i reszta? 7r14ngl3 menu nie działa po patchu 1.43, sprawdź te: https://www.unknowncheats.me/forum/grand-theft-auto-v/262733-kiddions-modest-external-menu.html https://www.unknowncheats.me/forum/grand-theft-auto-v/232632-subversion-external-revive.html https://www.unknowncheats.me/forum/grand-theft-auto-v/234846-2take1external.html Żadne z tych menu nie jest wykrywalne dopóki ktoś cię nie zreportuje. Dwie osoby mnie nagrały, miały to wysłać do R* i dalej nie mam bana Więc albo Rockstar ma te nagrania w dupie, albo chciały mnie tylko postraszyć (co zresztą średnio im się udało) ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzięki, to że ktoś pisze że cie nagrywa itp to znaczy że pewnie nie nagrywa bo tylko takie retardy piszą że cie nagrywają żebyś przestał ich zabijac albo cos robic, mi już dużo razy pisali i nic.
 4. KaputPlayer75

  pecet Rp loop sunshinesilver 1.45

  Te czity też są nie wykrywalne, jak te: sunshine outfit, sunshine car i reszta?
 5. KaputPlayer75

  pecet Vehicle mod sunshinesilver

  Ja tak zrobiłem tylko z łodziom na której był towar o wartości 1 miliona.
 6. KaputPlayer75

  pecet Vehicle mod sunshinesilver

  Zostanie kiedyś wprowadzona opcja naprawiania auta pod przycisk lub przyśpieszenia pod przycisk? A tak pozatym to narazie jest wszystko ok oprócz tych dwóch minusów 1.Jak jakiś inny gracz jest ze mną w aucie to jak się teleportujemy to teleportuje nas pod mape 2.Czasami przy teleportacji teleportuje mnie pod mape nawet jak teleportuje się sam.
 7. KaputPlayer75

  pecet Vehicle mod sunshinesilver

  Jaka opcja jest od predkośći maksymalnej auta i ogólnej ?
 8. Ten czit jest zrobiony za pomocą speed engine czyli jeśli bym sobie włonczył speed hacka (W gta 5 online) za pomocą speed engine to bym bana niedostał?
 9. nawet jeśli bym się do typów tepał to moge bana jedynie z reportów dostać i jak by ktoś mnie nagrał (antycheat online by mnie nie wykrył)?
 10. KaputPlayer75

  pecet Dope menu ultimate crack

  mimo gdyż pierszy raz znalazłem to u YT bera zagranicznego co nagrywa czity do gta online to instrukcja nic się nie zmieniła i cheaty są nie wykrywalne przynajmiej ja bana nie dostałem a dałem sb 121 lvl i z jakies 200M Polecam
 11. KaputPlayer75

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  @Namo Co trzeba wpisać w: Your message przy zakupie Money Lobby za minuty spędzone na LIVE ???

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×