Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Koxterier

Użytkownik
 • Zawartość

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Koxterier

 • Urodziny 11.12.1990

GTA Online

 • Social Club
  Koxterier
 1. Koxterier

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Też zostałem z lekka wydymany ale po co obrażać, bądź tym lepszym bo i tak się nic nie wskóra peace.
 2. Koxterier

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  W poniedziałek sypała Julcia, a w środę gta.coś tam, więc raczej nie tak dawno.
 3. Koxterier

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Wiem o 3h, oferta się zmieniła podczas trwania starej oferty i nie było mi dane wykorzystać tego jednego dnia. W rekompensacie mógłbym chociaż na 1h się załapać.
 4. Koxterier

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Zapłacone za 3 dni. Byłem w poniedziałek, w środę na jednej sesji (ponieważ Namo prosił by Ci, którzy nie muszą iść szybko spać weszli na sesje późniejszą porą, gdy już wszedłem sesje okazały się być o innej godzinie niż pisał, na czacie w grze) i zostałem usunięty z listy (2 konta sypiące $ zniknęły z listy znaj.). Nie jest to post nawiązujący do konwersacji lecz informujący forumowiczów jak wygląda Money Lobby.
 5. Koxterier

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Niestety chciałem środę zaliczyć bo jutro i w piątek praca chciałem by dzieci już spały tak jak mówiłeś i wyszedłem z ostatniej sesji by się nie męczyć, a tu taka lipa.
 6. Koxterier

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Co z tą sesją o północy? Już 20 po i offline :3

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum