Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Frodziu

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Frodziu

GTA Online

 • Social Club
  Frodziu
 1. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Polecam przeczytać regulamin przed kupnem money lobby
 2. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Chodziło mi o odpowiedź kiedy dostane w końcu to zaproszenie
 3. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Cześć kupiłem money lobby wysłałem donste 3 godziny temu i jeszcze nie dostałem zaproszenia do znajomych. Proszę o odpowiedź
 4. Cześć pare godzin temu (około 3) wysłałem donate i jeszcze nie dostałem zaproszenia do social clubu zrobiłem wszystko dobrze. Proszę o odpowiedź:D (nick taki jak tu )

  (Money lobby)

  1. Namo

   Namo

   nie posraj się gówniaku

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×