Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Ar3k_87

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Ar3k_87

GTA Online

 • Social Club
  Ar3k_87
 1. oferuję Level up GTA Online

  @Namo wielkie dzięki za szybką realizację zlecenia. Drugi raz skorzystałem z oferty i nie miałem żadnych problemów. Także ludzie nauczcie się czytać opis który jest prosty jak budowa cepa, prościej i czytelniej to już się nie da tego zrobić.
 2. oferuję Level up GTA Online

  FollowMeFriend czepiasz się szczegółów. Odnosiłem się do pakietów opisanych w tym wątku. A że teraz jest promocja, za 45 złoty 200 mln, to tym bardziej się opłaca, niż te cholerne sharki przez które pojazdy, bunkry, hangary, bazy tyle kosztują, bo rockstar goli frajerów.
 3. oferuję Level up GTA Online

  Ja tylko ofertę standardową porównałem z sharkami. Wiadomo że droższe pakiety dają więcej. Sam kupiłem prestiż i nie żałuję wydanych pieniędzy.
 4. oferuję Level up GTA Online

  Nadczym wy sie zastanawiacie, płacicie namo 45 złoty i macie 100 milionów na koncie. A rockstarowi za sharka o wartośći 8 milionów cza zapłacić ponad 300 złoty. Lepszej oferty nie znajdziecie. I subujcie na youtube jego kanał.
 5. oferuję Level up GTA Online

  Polecam opcje Level Up. Namo ulepszył konto bardzo szybko. Warto było kupić pakiet prestiżowy. Kolega misiekmgo ma racje, tak czytelna instrukcja i jeszcze niektórzy maja problemy i pretensje. Mi to zajęło chwile, wczoraj wysłałem kasę, a dziś już zrobione.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×