Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Kampovsky

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  KampaKryha

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Kampovsky

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  dodajcie na social club KampaKryha i wam pomoge odpowiem na wszystkie pytania ewentualnie pomoge jak nie ogarniacie czegos jak tam wbic itp.
 2. Kampovsky

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Ale ja też póki co nic nie mam przyjdzie czas gościu uspokój sie idz umyj się pooglądaj sobie jakieś telenowele <3
 3. Kampovsky

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Tu chodzi głownie nie o obsypywanie ludzi chu*ami i innymi tylko o sam fakt że ludzie chcą wszystko na już teraz jakby im jeden dzień w tą strone czy w tą różnice robił. Zrobisz donejta poczekasz chwile to dostaniesz a później tylko wejsc i tzepać hajs co tu moze byc niezrozumiałe ? smieszno troche
 4. Kampovsky

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Serio gościu przy takim obrocie na tym biznesie nie robilby w ch*ja na 2dyszki

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum