Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby GTA 5 Online

Modowanie kont GTA 5 Online na Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

sosnus222

Użytkownik
 • Zawartość

  32
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

8 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  MistrzFrytownicy

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Ostatnio R* potrafią dawać bany od tak, wystarczy nawet, że miałeś jakiś nieodowiedni program działający w tle, aczkolwiek to się już chyba rzadko zdarza. Był taki czas, że ich algorytm wyłapywał skype jako narzędzie do rzucania hajsu.
 2. Potwierdzam, to jest możliwe. Mi sie jakiś Turek włamałpare miesięcy temu i prawie cały hajs wydał.
 3. Nie ogarniam tego programu... jak tu ustawić strój "nude' dla kobiety?
 4. sosnus222

  Niesłuszne bany w GTA Online

  Generalnie to ja grałem w sobotę na publicznej sesji chwilę i bana nie wyrwałem, we wtorek i dzisiaj też grałem i też bez bana.
 5. sosnus222

  Niesłuszne bany w GTA Online

  No dobra, przestałem już w ogóle ogarniać co się dzieje. Max 2 godziny po unbanach, znowu poszły bany na tych samych kontach. Krążą plotki, że to specjalnie, że chcą odbanować wszystich za jakiś czas i dać dużą rekompensatę. P.S. podobno mają po unbanach usunąć całą kasę z kont graczom.
 6. Fajnie by było, jakby się tym dało odblokować kolor chromowany w LSC.
 7. sosnus222

  Niesłuszne bany w GTA Online

  No tak to wygląda, ale RDR2 przez ten syf i tak nie kupię.
 8. sosnus222

  Niesłuszne bany w GTA Online

  Wieści z frontu. Sporo zbanowanych graczy dostało wiadomości od R*, że bany są permanentne i nie zostaną cofnięte. Czyli możemy śmiało założyć, że chodzi im o hajs. Pytanie tylko, czy te wszystkie bany to było celowe, czy faktycznie przypadek, a R* tylko korzysta z okazji...
 9. sosnus222

  Niesłuszne bany w GTA Online

  Rockstar zmienia podejście z "mamy was w dupie" na "sprawdzamy problem".
 10. sosnus222

  pecet Vehicle mod sunshinesilver

  Jest szansa na to, że w przyszłej wersji będzie dodana opcja zmiany dźwięku silnika? EDIT: Napisałem do autorki i poddałem jej taką sugestię, powiedziała, że spróbuje, być może uda się jej coś wskórać.
 11. sosnus222

  Niesłuszne bany w GTA Online

  Są, ale nie we wszystkich. Ja musiałem zmienić na Białoruś. Przy okazji, można już bezpiecznie grać, czy dalej bany lecą?
 12. sosnus222

  Niesłuszne bany w GTA Online

  Jakbyś zadzwonił między 13 a 21 to by cię bot odesłał do strony supprotu.
 13. sosnus222

  Niesłuszne bany w GTA Online

  Próbowałem, ale zawsze ktoś dołączał. A z tym programem nikt nieproszony na sesję nie wejdzie, a nie muszę też ryzykować i od razu na publiczną włazić.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×