Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

kravter

Użytkownik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Kravter80
 1. kravter

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  @cruzzer jeszcze nie kupiłem, chciałem się wcześniej dowiedzieć ile trzeba czekać. Faktycznie, nie zauważyłem wcześniej tej opcji. Skorzystam z niej, dzięki kolego
 2. kravter

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  nie, nie jestem w wieku szkolnym. Kupuję najtańszą opcję ponieważ nie zarabiam po 5 tysięcy miesięcznie aby wydawać na sharki po cenie zachodniej
 3. kravter

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Witam od razu przepraszam, za pytanie, bo pewnie już było ale nie mam czasu szukać bo siedzę w pracy, ile się czeka na zaproszenie? Nie ukrywam, że troszkę mnie czas goni bo za kilka dni muszę też wyjechać na kilka dni. Z góry dziękuję za odpowiedzi i przepraszam, za głupie pytania

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×