Skocz do zawartości

CzarnyRudy

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  CzarnyRudy3

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Namo nie oszukuje ... Tez tak myślałem ale potem sprawdziłem to co ja zrobiłem z instrukcją i poprawiłem błędy i odzew Namo ze zaczyna robić był po 3h od poprawienia błędów, Nic dziwnego ze Namo nie robi jak ktoś jest tak głupi ze nie potrafi skorzystać z instrukcji...
 2. zakupiona paczka za 40 euro i zrobione bardzo szybko i wszystko działa poprawnie i oczywiście wszystko odblokowane 😄, dziękuje za zmodowanie konta i życzę miłej gry wszystkim 🙂 Jak dziecko jest nie dopilnowane i gra w gry 18+ to niech zajmie się dzieckiem jak pracuje w policji xDD, i to chyba najwyższy czas zabrać dziecku swoja kartę 😛
 3. Namo modujesz jeszcze konta ?

   

  1. Namo
  2. CzarnyRudy

   CzarnyRudy

   Pytam bo minęło już półtora dnia prawie i dalej nawet odpowiedzi od Ciebie nie mam na wiadomość... 

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum