Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Szaaad

Użytkownik
 • Zawartość

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralna

O Szaaad

GTA Online

 • Social Club
  Szaaad

Ostatnio na profilu byli

35 wyświetleń profilu
 1. oferuję Level up GTA Online

  Zajebista robota. Miałem ok 50 mln teraz mam 210 mln czyli dostałem górką, z czego jestem mega zadowolony. Może to przypadek, ale takie przypadki powodują że człowiek wraca.
 2. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Dobrze @Namo jedziesz z gównami! Za brak znajomości regulaminu powinny być bany. Pięknie mi sie czyta po robocie riposty To z jednego dnia?
 3. oferuję Level up GTA Online

  Istnieje mozliwosc odblokowania samych ulepszeń LSC? Jesli tak to za ile?
 4. oferuję Level up GTA Online

  Czy jest możliwość same 100mln jak tak to za ile?
 5. oferuję Level up GTA Online

  Co ile można kupować sam hajs, tak żeby było bez przypału? Czy to bez różnicy na LevelUp?
 6. oferuję Level up GTA Online

  Nie przestanie mnie zadziwiać jak ludzie potrafią sobie radzić w dzisiejszych czasach Wszystko wporzadku, polecam allegrowicza
 7. oferuję Level up GTA Online

  Sam czekam 3 dni. Dupa spięta i cierpliwie. Niestety takie życie
 8. oferuję Level up GTA Online

  Na wszystko potrzeba czasu. Mod też musi być zaktualizowany. Pewnie może zmoddować, ale myśle że lepiej poczekać. Nie bez powodu w ofercie jest "Bezpieczne"

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×