Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Olokraft

Użytkownik
 • Zawartość

  130
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni zwycięstwa

  1

Olokraft wygrał w dniu 19 marca 2018

ponieważ miał najbardziej lubiany wpis!

Reputacja

30 Wspaniała

1 obserwujący

GTA Online

 • Social Club
  olokraft
 • Platforma
  PC
  Playstation 4

Ostatnio na profilu byli

1041 wyświetleń profilu
 1. Olokraft

  Partnerzy w Securoserv

  Jeśli ty jesteś prezesem, i sprzedajesz towar (auta, paczki itp) zyski z tego lecą do ciebie i tylko do ciebie. Możesz ewentualnie spróbować poprzez podmenu "forsa" w menu pod klawiszem "M" przekazać mu jakiś procent zysków ale nie jestem pewien czy to działa. Twój kolega, jeśli będzie Ci pomagał jako partner, będzie dostawał stały przychód - zaczynając od 5000$ a kończąc na 10000$. Przychód zwiększa się za misje securoserv i zdobywanie oraz sprzedawanie towaru. Za to zmniejsza się z każdą twoją śmiercią. Nie ma innej opcji niestety. Jeśli chcecie mieć równy przychód to gracie w tryby adwersarza które dają "2xrp i 2x&".
 2. Olokraft

  Program GTA V przestal dzialac

  @L1337Mogę się mylić, ale twój sprzęt jest po prostu za słaby. Już pomijając ram, twój procesor to staroć. Karta graficzna nie jest aż tak zła, ale może się przydać nowa
 3. Olokraft

  oferuję Level Up GTA Online

  @CruzzerMi naprawiło, chociaż może to dlatego że czekałem dodatkowy dzień po zmianie danych, mówię z własnego doświadczenia
 4. Olokraft

  oferuję Level Up GTA Online

  @Fanever02 zmień dane na inne, i tyle, to naprawi problem, no i oczywiście czekaj i nie spam.
 5. Olokraft

  pecet Kasa od czitera

  Możesz dostać bana za cokolwiek, po prostu za to że grasz, ale jeśli chcesz mieć "pewność" że nie dostaniesz bana to nie wpłacaj tej kasy do banku i będzie okej.
 6. @NikoHuskie Jesteś tajnym antycheatem R*, każde menu które chcesz kupić kończy działalność 😄
 7. Olokraft

  I7 gta

  Te lagi to prawdopodobnie drop fps. Jeśli Ci przeszkadzają to albo zmniejsz Zagęszczenie ludności i jakość trawy albo kup lepszy procesor np. I7 6 generacji ewentualnie 7 generacji jeśli cię stać(i7 z 4 generacji przy takim GPU i takiej ilości Ramu może działać średnio i to także może być przyczyną.). Nie jestem jednak pewien, jednak to są rady które mogę Ci dać.
 8. Olokraft

  I7 gta

  Podaj też jaką masz kartę graficzną i ile Ramu oraz jaki dysk a może wtedy będzie się dało określić, sam procesor nie wystarczy. Do tego możesz sobie samemu sprawdzić : włączasz ustawienia które chcesz i przeprowadzasz test wydajności (musisz być w fabule, nie działa on w online) i będziesz miał swoją odpowiedź.
 9. Olokraft

  Ekran zmniejsza jasność

  Ustaw sobie większą jasność gry? Albo w momencie kiedy ci ta jasność spada to podnieś ją z powrotem? Najprostsze rozwiązania, na które sam pewnie wpadłeś ale nic innego nie przychodzi mi do głowy.
 10. Olokraft

  60 fps

  W przenośni oczywiście. Taki "żarcik". Przecież sam przez jakiś czas grałem nieświadomie w 30 fps, które były zresztą strasznie niestabilne, a człowiekiem jak byłem tak jestem.
 11. Olokraft

  60 fps

  Dzięki wielkie, pomogło. Wreszcie można pograć jak człowiek 😁
 12. Olokraft

  60 fps

  Jakie dać ustawienia graficzne, żebym miał 60 FPS na takim sprzęcie : Intel core i5-4200H 2.8GHz Nvidia geforce gtx 950m Windows 8.1 12GB ramu Aktualne ustawienia: Rozdzielczość : 1360 x 739 FXAA Włączone MSAA wyłączone Synchronizacja pionowa włączona Zagęszczenie ludności - max Zróżnicowanie przechodniów - połowa Skalowanie dystansu - max Jakość tekstur - średnia (nie mam opcji niska, a wysoka i B. Wysoka jest nieosiągalne dla tego sprzętu) Jakość cieniowania powierzchni - średnia Jakość cieni - średnia Jakość odbić - ultra Refleksy MSAA - wyłączone Jakość wody - B. Wysoka Jakość cząstek - B. Wysoka Jakość trawy - ultra Miękkie cienie - ultra miękkie Post FX - Średnia Filtrowanie anizotropowe - x16 Ambient Occlusion - wysoka Teselacja - wysoka Zarówno ma tych jak i trochę wyższych mam tylko 30 fps Zużycie pamięci wideo w tych ustawieniach wynosi 1096MB na 2047MB Przy wyższych w okolicach 1331MB na 2047MB. Wcześniej 60 FPS działało a teraz jest zwykle 30. Do tego grafika powoli się wczytuje np jadę po niewidzialnej drodze lub uderzam w nie widoczną przeszkodę (przy wyższych ustawieniach) a przy niższych tylko wczytywanie się (ściana, budynek itp wyostrza się dopiero kiedy podjadę bliżej) dodatkowo przy niższych jest duży drop klatek a przy wyższych już nie.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum