Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Olokraft

Użytkownik
 • Zawartość

  118
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni zwycięstwa

  1

Olokraft wygrał w dniu 19 marca

ponieważ miał najbardziej lubiany wpis!

Reputacja

29 Wspaniała

1 obserwujący

GTA Online

 • Social Club
  olokraft

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

Włącz
 1. Olokraft

  Jak skontaktować się z Namo?

  -32
 2. Olokraft

  Udowodnij że nie jesteś robotem

  Napiszcie do supportu. Jeśli nikt nie odpowiedział, to znaczy, że nikt nie zna rozwiązania i tyle.
 3. Olokraft

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Przy śmierci tracisz naprawdę małe sumy, jakieś $500. Więc proszę cię, musiałbyś umrzeć 10000 razy żeby stracić te 5 milionów, a przecież taka liczba śmierci brzmi absurdalnie, czyż nie? Tak więc nie masz się czym martwić.
 4. Olokraft

  Zmiana stroju

  Strój postaci zmienia się na bokserki tylko w jednym przypadku: jeśli wchodzisz do basenu na jachcie. Tyle.
 5. Olokraft

  pecet Vehicle mod sunshinesilver

  Spróbuję zmienić rozdzielczość, nie wiem jednak czy mam taką. Tak czy siak program jest bardzo fajny i zmienia całkowicie podejście do jazdy w niektórych momentach (np dajesz skręty na minusie to auto zaczyna kręcić się wokół własnej osi i jednocześnie poruszać do przodu co wygląda naprawdę zabawnie)
 6. Olokraft

  pecet Vehicle mod sunshinesilver

  @Cruzzer jest jakaś możliwość zmniejszenia wielkości tej aplikacji? Nie mogę skorzystać z opcji na samym dole np zapisania ustawień które by mi się bardzo przydało ponieważ dolna część jest ukryta poza ekranem a próba "schowania" górnej części u góry nie daje rezultatu, aplikacja cofa się do poprzedniej lokalizacji.
 7. Olokraft

  xbox 360 Modmenu xbox 360, pytanie.

  Jeśli się nie mylę, nie ma mod menu na Xbox 360. Plus nie musisz zakładać aż trzech tematów do jednego pytania, więc usuń proszę te niepotrzebne.
 8. Olokraft

  pecet Poszukuje moda

  Jeśli nie przeglądasz dokładnie forum to nie będziesz wiedział że R* powysylal listy do twórców cheatów i musieli je dezaktywować. W zakładce "Glitche i cheaty" Masz ten temat, poczytaj sobie i będziesz wiedział jakiego menu używać.
 9. Jeśli nie zakupiłeś SMG j karabinu będą znikać za każdym razem kiedy wyłączysz grę. Bez względu na to czy znajdziesz tą broń, zabierzesz komuś czy dostaniesz, jeśli nie zakupisz jej to będzie znikać. Kija nie da się kupić i dlatego nie znika. Co do noża nie wiem czemu został ale ciesz się oszczędziłes jakieś $100.
 10. Olokraft

  pecet Wysadzanie samolotów

  To co się stało, to obrona powietrzna jachtu. Żadne zadanie, obowiązuje 24/7. Dzięki temu nie da się dostać na czyiś jacht drogą powietrzną albo podlecieć za blisko. Tyle.
 11. Olokraft

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Dwa/trzy dni. A mówiąc że wiesz ze dużo ludzi się o to pyta, pokazałeś że jesteś strasznie leniwy (i trochę głupi) bo wystarczyło przejrzeć ostatnie strony wątku.
 12. Który gen procesora? A tak ogolnie to problemem może być dysk. Kup sobie ssd i na nim zainstaluj GTA.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×