Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Olokraft

Użytkownik
 • Zawartość

  76
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

11 Dobra

O Olokraft

GTA Online

 • Social Club
  olokraft
 1. Walka o przetrwanie

  Masz od dawna odblokowane tylko że to jest tryb sprzed 4 lat. R* będzie cię zachęcał byś grał w wyścigi z transformacją, tryby adwerdarza i napady a nie walkę o przetrwanie. Jeśli jednak chcesz w nią zagrać to wchodzisz w menu pauzy, wybierasz zakładkę online, opcję akcja, rozegraj akcję, stworzone przez R* i walka o przetrwanie. A potem wybierasz tą w którą chcesz zagrać i tyle.
 2. pecet Błąd 1000.104

  To pewnie przez serwery. Albo tego typu pierdołe. Po prostu spróbuj później tak jak pisze. Ewentualnie sprawdź stan internetu. Ale najlepsze będzie czekanie.
 3. pecet Kamizelki, napady nowe

  Sprawdziłem. Oferuje dodatkową ochronę ale nie jakoś super. Myślę że ten klasyczny super pancerz co Cię spowalnia ale daje dużo życia jest lepszy. Mimo tego polecam bo wygląda całkiem fajnie i może być użyteczny w walce.
 4. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Do dwóch dni. Mniej więcej. Po prostu czekaj cierpliwie jak wszyscy.
 5. Probelm z kartami shark

  Twój błąd. Ja na karty wydałem pewnie jakieś 300/400 zł i dało mi to tylko nieużywany przez 3 miesiące bunkier i motocykl. Za 40 zł (czyli 10 razy mniej niż wydałem na karty) kupiłem większość pojazdów w grze, jacht, ekskluzywne mieszkania i biuro oraz bazę. Polecam Ci naprawdę. A co do twojego problemu, to tylko udowadnia że usługi od R* nie są warte zaufania i lepiej skorzystać z czegoś co działa.
 6. Probelm z kartami shark

  Nie kupuj sobie kart shark bo to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Kup sobie LVLUP tu na forum a przy oszczędzisz na prawdziwym hajsie, a w grze dostaniesz co najmniej 10 razy więcej.
 7. Instalacja modów

  Najedź kursorem na gta 5 i prawym przyciskiem wybierz menu. Potem klikasz opcje pokazania lokalizacji pliku i masz te pliki co na zdjęciu. Mam nadzieję że pomogłem.
 8. pecet Wczytywanie GTA

  A jeśli to nie serwery i masz tak od początku to albo wina Internetu albo kiepskiego kompa (np z 2013/14). Mam kumpla co ma GTA na dosyć dobrym kompie i choć wczytywanie chwile trwa nie jest super długie. Ja mam gorszy sprzęt i mi się wczytuje dłużej.
 9. Wpisz w YT "GTA 5 how to verify game files. Tam szukasz filmu który fajnie zaprowadzi Cię do plików gry i pokaże jak zweryfikować pliki. Gra automatycznie pobierze to co jest niespójne i wszystko zacznie działać. Miałem ten sam problem przy "dozbrojeniu" ale wystarczyła ta operacja i wszystko pięknie śmiga.
 10. oferuję Level up GTA Online

  Interpunkcyjnych może nie robisz, ale gramatyczno-ortograficzne błędy występują w twoich wypowiedziach. Takie działanie pospolicie nazywa się "samozaoranie".
 11. ps4 Pytanko co do kupna

  Nie ma problemu
 12. pecet Stuttering w GTA V

  W takiej sytuacji nie wiem. Pomimo tego: wymień sobie proces tak czy siak. Myślę że takie rozwiązanie będzie wystarczające.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×