Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Kukson37

Użytkownik
 • Zawartość

  47
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Kukson3

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Kukson37

  ps4 Wspólna gra - misje osiągnięcia napady

  Ale nie którym nie działa. Ile masz lat?
 2. Kukson37

  ps4 Wspólna gra - misje osiągnięcia napady

  Dziś lipa bo serwery w weekend napewno.
 3. Kukson37

  ps4 Wspólna gra - misje osiągnięcia napady

  Przemek jeśli widzisz tego posta chciał bym abyś odpowiedział na niego czemu wszystkich po blokowałeś i opuściłeś ekipę [emoji57]
 4. Kukson37

  ps4 Wspólna gra - misje osiągnięcia napady

  Aa jeszcze jedno pykasz na ps4 bo my wszyscy tak [emoji57]
 5. Kukson37

  ps4 Wspólna gra - misje osiągnięcia napady

  Nie no spokojnie zawsze ktoś się znajdzie[emoji3] Tez tak miałem przed założeniem tej ekipy z kolegami byliśmy trzech i wpadliśmy na pomysł żeby stworzyć ekipę aby mieć z kim grać bo gra praktycznie nie miała sensu [emoji3]
 6. Kukson37

  ps4 Wspólna gra - misje osiągnięcia napady

  Noi git. wiadomka gierka jest tylko do przyjemności ja będę za jakaś godzinę to cię dodam do znajomych. Wiec spokojnie będziesz z nami grał odrazu cię zaproszę do ekipy tylko sam wież trzeba czasu [emoji3]
 7. Kukson37

  ps4 Wspólna gra - misje osiągnięcia napady

  Żeby się dostać do ekipy musisz przynajmniej tydzień z nami grać jeśli będziesz aktywny to wiadomo ze cię dodamy do ekipy. A i chciałbym zapytać o wiek ??
 8. Kukson37

  Problem

  Siemanko. Zabrali mi tablice iFruit ma samochody kopiowane i mogę je sprzedać czy odzyskam te tablice jak przestane sprzedawać te kopie ??
 9. Kukson37

  Pomoc

  Szukam ludzi do pomocy w paczkach kto chętny na teraz ps4

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×