Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

wojtazy22

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

-1 Słaba

GTA Online

 • Social Club
  wojtazy22

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. wojtazy22

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  a co bedzie z tymi osobami ktore wpłaciły psc na money lobby zanim namo wyjechał i które jeszcze nie dostały zaproszenia
 2. wojtazy22

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Donejt wysłany teraz tylko trzeba czekać na zaproszenie.
 3. wojtazy22

  oferuję Level Up GTA Online

  Ej namo jeśli z donejta nie udało sie podać moich danych do GTA, to może bym ci wysłał je na wiadomość na social clubie razem z danymi i kodem doładowywującym z psc?
 4. wojtazy22

  oferuję Level Up GTA Online

  nic nie zjebałem podałem wszystko to co było potrzebne
 5. wojtazy22

  oferuję Level Up GTA Online

  Ej jak wy macie tak szybko zmodowane te konta? Ja czekam już tydzień na modowaniei nic.
 6. wojtazy22

  oferuję Level Up GTA Online

  Ok Czyli że jak wczoraj wysłałem donejta za 29€ to powinienem ten level i hajs już mieć czy to jakoś dłużej będzie trwać?
 7. wojtazy22

  oferuję Level Up GTA Online

  Ile zajmie wbicie 125lvl i tego 300 000 000 keszu?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×