Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

kielarosek

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  kielaro

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. kielarosek

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  (prawdopodobnie) dorosły... a zachowuje się jak dzieciak ahhh jaki ten świat i ty jesteście spierdoleni wgl wiem że pewnie na to odpowiesz tekstem typu "twoja stara" lub "twój stary" bo na nic innego twój niedorozwinięty i zapełniony pychą móżdżek na nic innego Ci nie pozwala Namo przykro mi cześć
 2. kielarosek

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  money lobby po kupieniu jest dostępne na 24h tak?
 3. kielarosek

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  to co ja mam w końcu zrobić? jak za 4.5 nie wychdozilo 20 zl?
 4. kielarosek

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  wysłałem donate za 4.45 bo tyle wynosi 20 zł na kalkulatorze walutowym
 5. kielarosek

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  mogę wysłać 4.45 euro? bo 4.50 nie akceptuje jako 20 zl , no że zamało mogę wysłać 4.45 euro? bo 4.50 nie akceptuje jako 20 zl , no że za mało...
 6. kielarosek

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  ale teraz money lobby działa tak? jeszcze jeden problem mam tu walutę w złotówkach
 7. kielarosek

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  na stronce pisze że można zapłacić 20 zł no to mam psc 20 ale jak chce zrobić donate to pisze że można minimum 25 zł to co jak mam teraz zrobić?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum