Skocz do zawartości

Kamior23

Użytkownik
 • Zawartość

  18
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Kamior23
 • Platforma
  PC

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Dobra nawet jak niedojeb, akurat nie ważne kto to. Fakt jest taki, że na twiterze rockstar support dodał posta o tym, że zajmą się modowanymi kontami gdzie była dodawana kasa i rp. https://twitter.com/RockstarSupport/status/1159507161191522305
 2. Osoby, które dostały bana XXX - może coś w tym być. Zastanawiam się co teraz z moim zakupem i jak to będzie. @Namo
 3. @Namo Mogę się dowiedzieć czy w końcu udało mi się poprawnie wysłać Ci wiadomość. Bo nie dostałem wiadomości zwrotnej z przybliżonym terminem realizacji.
 4. Donejt - wysłany Login z hasłem i nazwą konta w temacie - wysłane hasło - zmienione lvl 12 - jest
 5. @Namo Ile czasu mnie więcej zajmuje ogarnięcie wszystkiego na nowy patch, bo nwm kiedy mogę sie spodziewać.
 6. Jaki widać doszedłem do wniosku, że jednak coś zgubiłem bo po prostu umknęły mi te 2 linijki czyli jednak jakoś to czytanie mi idzie w miarę. W takim razie sorry za zjebanie z tym tematem.
 7. Jedyne co widzę, że mogłem zjebać to temat. O to chodzi czy czegoś jeszcze nie potrafię przeczytać?
 8. W którym miejscu nie potrafię czytać. Wysłałem donejt z poprawną sumą 10 euro na promocyjne 200k po czym wysłałem passy do konta. Coś pominąłem? Nie miałem na celu być złośliwy tylko poinformować ile osobiście czekam bo byłem przekonany, że po prostu dużo osób zamówiło i jest kolejka.
 9. @Namo A z jakiego to niby powodu, bo odnoszę wrażenie, że teraz to już było złośliwe.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum