Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Kaliot

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Kaliot
 1. Kaliot

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Dobra poczekam do jutra do ok 15 i znów napisze może wtedy będe A z Sticke12 jest sprawa że ma multikonto ale ja tam nic nie wiem 😛 Dobranoc
 2. Kaliot

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Chodzi mi o to że napisałem maila w sprawie errora który wyskoczył mi podczas transakcji i nie wiem czy pieniądze zostały przelane i nie wiem czy to chodzi o mnie czy o kogoś innego (bo napisałem tylko raz a nie spamowałem)
 3. Kaliot

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Mam problem gdy wysłałem donejta o wartości 5 euro wpisałem mój nick na social club, akceptacje regulaminu i swój email po zakończeniu transakcji na ekranie pojawiło mi się : "User cancelled transaction" . Zabrało mi pieniądze ale dostałem potwierdzenie zakupu na e-maila czy wy też tak macie czy pieniądze nie przeszły i jeszcze raz musze wysłać ?
 4. Kaliot

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  @Namo bo podeszłem do ciebie żebyś mnie zabićł i mnie zkickowałeś z przyjaciół (friends) mógłbyś mnie zaprośic jeszcze raz czy musze jeszcze raz donejta robić?
 5. Kaliot

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  @Namo jak nie moge włączyć trybu pasywnego w money lobby to co robić ?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum