Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Muffek

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Mufek1337
 • Platforma
  PC

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Witaj! Zostanę skrypterem na serwer FiveM. Mam 16 lat, jestem początkującym skrypterem ale szybko się uczę. Zajmuję się tym od niedawna ale umiem już sporo rzeczy. Pracowałem już na jednym serwerze lecz niestety kontakt z właścicielem się urwał i szukam innego :)! Oferuje: - Konfigurację każdego skryptu - Spolszczanie skryptów - Dopasowanie skryptów do twoich wymagań - Konfigurację SQL - Podstawowe zabezpieczenie serwera (Zablokowanie kopiowania pieniędzy itp) - Bardzo szybki kontakt Oczekuję: - Wynagrodzenia (Można się dogadać) - Dokładne sprecyzowanie tego co mam zrobić - Pełnego dostępu do serwera (FTP, RCON itp) - Szybkiego kontaktu Kontakt: Discord: Muffek#4334 PW na Forum (Rzadko wchodzę) NIE ODPISUJĘ TUTAJ NA KOMENTARZE, WSZYSTKIE INFORMACJE PODAM NA PW LUB DISCORDZIE.
 2. Więc tak, z ciuchami które się w pełni nie renderują *są dziury itp* to wina FiveM'a, A że ci stroju nie zmienia w pracy możliwe że wina serwera.
 3. Muffek

  pecet Problem z FiveM

  Dodaj FiveM jako wyjątek do Anty Wirusa.
 4. Witaj! Zostanę skrypterem na serwer FiveM. Mam 16 lat, jestem początkującym skrypterem ale szybko się uczę. Zajmuję się tym od niedawna ale umiem już sporo rzeczy. Pracowałem już na jednym serwerze lecz niestety kontakt z właścicielem się urwał i szukam innego :)! Oferuje: - Konfigurację każdego skryptu - Spolszczanie skryptów - Dopasowanie skryptów do twoich wymagań - Konfigurację SQL - Podstawowe zabezpieczenie serwera (Zablokowanie kopiowania pieniędzy itp) - Bardzo szybki kontakt Oczekuję: - Wynagrodzenia - Dokładne sprecyzowanie tego co mam zrobić - Pełnego dostępu do serwera (FTP, RCON itp) - Szybkiego kontaktu Kontakt: Discord: Muffek#4334 PW na Forum (Rzadko wchodzę)
 5. Witam Poszukuje skryptera nie jakiegoś amatora co dopiero się uczy tylko kogoś kto już ogarnia to wszystko i jest w stanie zrobić to o co go proszę. Kogoś kto umie spolszczyć skrypty, dobrze skonfigurować itp. Oczywiście będzie za to nagroda. JEŚLI CENISZ SIĘ NA JAKIEŚ KWOTY Z KOSMOSU TO NAWET NIE PISZ. WIEK NIE GRA ROLI! MOGĄ BYĆ NAWET 14 LATKI. ŻEBY TYLKO OGARNIALI. MUTACJI NIE WYMAGAM. DISCORD: Muffek#4334 LUB PODAJ KONTAKT W KOMENTARZU
 6. Jest to dlatego że FiveM więcej wymaga. Customowe auta itp zmniejszają FPSy.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum