Skocz do zawartości

Radeckyy

Użytkownik
 • Zawartość

  17
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni zwycięstwa

  1

Radeckyy wygrał w dniu 23 listopada 2016

ponieważ miał najbardziej lubiany wpis!

Reputacja

1 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Radeckyy
 1. Mógłbym się dowiedzieć o której tak średnio są organizowane money lobby? Pamiętam że jak ostatnio korzystałem to godziny były lekko przesunięte - stąd moje pytanie
 2. Ale są osoby które biorą udział przez 3 dni we WSZYSTKICH sesjach, ja brałem udział tylko w niektórych przy czym pierwszego dnia korzystałem z usługi TYLKO 20 minut.
 3. Od 20:30 do 20:50 po komplikacjach byłem w lobby 22.11.2016. Dnia 23.11.2016 byłem w 2 sesjach Dnia 24.11.2016 byłem w 2 sesjach
 4. Proszę o dodanie do znajomych i zaproszenie do sesji. Dzisiaj jest moja ostatnia sesja (18:00 - 19:00), a nie wiem dlaczego nie mam w znajomych konta "toster.pl"
 5. Za co niby te 150zł? Moim zdaniem to jest skurwysyństwo tyle brać od ludzi, którzy i tak przeżywają wewnętrzną rozterkę.
 6. Łączę się w bólu, ale jeżeli Twój stan emocjonalny na to pozwoli to odpalaj lobby. Ludzie czekają Nicki: Radeckyy, Nieniek123, Ajviak
 7. Wiem swoje, a nawet jeśli masz rację to nie usprawiedliwia cię to od wyzywania mnie w sposób zaprezentowany wyżej.
 8. @NamoJestem w tym lobby wspaniale traktowany. Nie dosć, że zostałem wyrzucony za zrobienie 4 kroków (potem na szczęście dostalem zapro) to jeszcze zostalem nazwany "Dałnem za,j,e,ba,nym".
 9. Wysłałem tego sms'a na numer 92578 o treści TIP za 30zł. Podałem mój nick oraz godzinę money lobby

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum