Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Radeckyy

Użytkownik
 • Zawartość

  17
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni zwycięstwa

  1

Radeckyy wygrał w dniu 23 listopada 2016

ponieważ miał najbardziej lubiany wpis!

Reputacja

1 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Radeckyy
 1. Radeckyy

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Mógłbym się dowiedzieć o której tak średnio są organizowane money lobby? Pamiętam że jak ostatnio korzystałem to godziny były lekko przesunięte - stąd moje pytanie
 2. Radeckyy

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Ale są osoby które biorą udział przez 3 dni we WSZYSTKICH sesjach, ja brałem udział tylko w niektórych przy czym pierwszego dnia korzystałem z usługi TYLKO 20 minut.
 3. Radeckyy

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Jeden dzień byłem tylko 20 minut w sesji i uzbierałem 500 tysięcy
 4. Radeckyy

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Od 20:30 do 20:50 po komplikacjach byłem w lobby 22.11.2016. Dnia 23.11.2016 byłem w 2 sesjach Dnia 24.11.2016 byłem w 2 sesjach
 5. Radeckyy

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Proszę o dodanie do znajomych i zaproszenie do sesji. Dzisiaj jest moja ostatnia sesja (18:00 - 19:00), a nie wiem dlaczego nie mam w znajomych konta "toster.pl"
 6. Radeckyy

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Za co niby te 150zł? Moim zdaniem to jest skurwysyństwo tyle brać od ludzi, którzy i tak przeżywają wewnętrzną rozterkę.
 7. Radeckyy

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Łączę się w bólu, ale jeżeli Twój stan emocjonalny na to pozwoli to odpalaj lobby. Ludzie czekają Nicki: Radeckyy, Nieniek123, Ajviak
 8. Radeckyy

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Wiem swoje, a nawet jeśli masz rację to nie usprawiedliwia cię to od wyzywania mnie w sposób zaprezentowany wyżej.
 9. Radeckyy

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  @NamoJestem w tym lobby wspaniale traktowany. Nie dosć, że zostałem wyrzucony za zrobienie 4 kroków (potem na szczęście dostalem zapro) to jeszcze zostalem nazwany "Dałnem za,j,e,ba,nym".
 10. Radeckyy

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Wysłałem tego sms'a na numer 92578 o treści TIP za 30zł. Podałem mój nick oraz godzinę money lobby

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum