Zarejestruj się
Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.
Treść opublikowana przez TomaszeG
-
PolishRP - Opis i zawiedź
POLISHRP Na sam początek... Po głębszej analizie i godzinach spędzonych na różnych serwerach na platformie FiveM chcemy przedstawić wam autorski projekt "PolishRP" który ma być odskocznią od typowych serwerów RP w stylu "amerykańskim". Jak nazwa wskazuje będzie to "wyspa" która podlega pod Polskę. Polskie nazwiska , samochody , służby porządkowe,a nawet Polska waluta! Pomysł, jak i wykonanie będzie autorskie ,ale nie jesteśmy doświadczeni w skryptowaniu i kilka skryptów, które wykorzystamy będą edytowanymi "gotowcami" [Ale bądźmy szczerzy robi tak większość wysp ? ] Skrypty będą w 100% spolszczone i przygotowane na powitanie nowych graczy! Na wyspie początkowo nie będzie White List'y z oczywistych powodów.... Ale z czasem mamy zamiar ją wprowadzić! O wyspie Świat przedstawiony na serwerze "PolishRP" znajduje się na fikcyjnej wyspie należącej do Polski. Leży ona na Oceanie Atlantycki niedaleko wybrzeży Miami. Językiem urzędowym jest polski ,walutą są PLN-y ,a tradycje i zwyczaje są brane z Polski [Jest to po prostu odcięta część kraju i przeniesiona w inne miejsce] Frakcje na wyspie Na naszej wyspie będzie [na ten moment] będą cztery frakcje publiczne, czyli: -Policja -Pogotowie -Straż Pożarna -Mechanicy Policja- Policja będzie posiadać polskie umundurowanie, jak i polskie modele radiowozów. W tej służbie porządkowej będą cztery posterunki: 1-Komenda Miejska w Los Santos [Komenda Główna na wyspie pod którą podlegają mniejsze komisariaty i posterunki] 2-Komisariat w Vinewood 3-Komisariat w La Mesa 4-Posterunek w Sansy Shores Każdy komisariat/posterunek będzie miał wyznaczony obszar działania [Mapa z obszarami znajdować się będzie na rządowym] Hierarchia będzie typowo polska to znaczy największym stopniem na danym komisariacie/posterunku będzie Inspektor ,a najmniejszym będzie Posterunkowy. Głową całej Policji będzie Komendant Główny ze stopniem służbowym Inspektor Generalny [Czyli jeden z właścicieli] dla zachowania porządku w jej szeregach. Pogotowie- Pogotowie jak pogotowie... Polskie stroje i [mamy nadzieję] karetki z polskimi wlepami. Hierarchia "typowa" czyli największą rangą jest Ordynator [Jeden z właścicieli nim będzie dla zachowania porządku] ,a najmniejszą "rangą" jest kierowca. Wyższe "rangi" w pogotowiu będą miały dostęp do Medycznego Śmigłowca, którym będą mogli latać na zgłoszenia poza miastem. Straż Pożarna-Tutaj nie będę się rozpisywać, ponieważ tę frakcję sprawdzimy w wersji Alfa serwera, ale planujemy dodać Polskie umundurowanie i wozy strażackie z polskimi wlepami. Najwyższym stopniem na posterunku będzie Generał Brygadier [Stopień Komendanta],a najniższym będzie Strażak. Po przetestowaniu tej frakcji będę mógł więcej o niej napisać... Mechanicy-Mechanicy będą mieli do dyspozycji dwa warsztaty, których nazwy wybierzemy w najbliższym czasie. Będą mieli dostęp do lawet, którymi będą OBOWIĄZKOWO jeździli na wezwania do zepsutych aut. [Auto zepsute=Auto odholowane do warsztatu i naprawione też w warsztacie!] Oczywiście po zwolnieniu dyscyplinarnym można powrócić do danej frakcji po upływie trzech tygodni [globalnych]! System narkotyków Nasza wyspa będzie posiadać "zwykły" system narkotyków. Wyznaczone miejsca, gdzie będziemy zbierać i pakować prochy. Sprzedawać je będzie można "lokalnym",a brudne złotówki będzie można przeprać w wyznaczonym miejscu. PODSUMOWUJĄC Jest to wstępny opis tego, co będzie znajdować się na naszej wyspie... Pełny opis pojawi się wraz z rozwojem i testami naszego serwera. Na ten moment zapraszamy was na naszego discorda gdzie możecie śledzić rozwój naszego serwera! Szukamy skrypterów/mapperów/techników więcej informacji na discordzie ! *Oczywiście przyjmujemy też datki na serwer ? Pozdrawiamy Ekipa Serwera "PolishRP" Nasz Discord: https://discord.gg/qYcakQ6
-
[SAMP] [ZAPOWIEDŹ] [RP] Hell RP Polska
MOŻE NIE JEST TO SERWER NA GTA V ALE GTA TO GTA? ☠️HELL RP POLSKA☠️ Projekt "Hell RP Polska" tworzony jest od dość niedawna. Polega on na zrobieniu serwera RP na platformie SAMP. Serwer jest tworzony przez dwóch początkujących techników ,mamy doświadczenie w tworzeniu serwerów SAMP ze starych projektów z przed roku. Chcemy żeby serwer był tworzony z myślą o graczach dlatego w czasie tworzenia serwera prowadzone będą ankiety na naszym discordzie ?? I zależnie od ich wyników będziemy coś usuwać bądź dodawać. Serwer mamy już wykupiony teraz czekamy na GM'a i będzie lecieć z tematem ?? Przewidziane organizacje publiczne na serwerze: -SAPD (San Andreas Police Departament) -SAMC (San Andreas Medical Center) -SAC (San Andreas Mechanic) -SAFD (San Andreas Fire Departament) -Urzędnik - Sędzia - Adwokat -Taxi I wiele innych legalnych prac.... Na serwer będziemy chcieli wprowadzić: System ekwipunku Gun Shopy Licencje na broń Turning auta tylko u mechanika Napady na sklepy i banki System domów i schowków System narkotyków System VIP (VIP będzie posiadać tylko dodatkowe prefixy i nieznaczną ilość gotówki) System robót miejskich System prywatnych aut Car Dealer'a jako normalny zawód [Potrzebe będzie złożenie podania] System gangów Green Zone'y Kajdanki i przemieszczanie graczy Animacje NPC z różnymi misjami do wykonania [Urozmaicenie rozgrywki] Jeśli chcesz śledzić i uczestniczyć w naszym projekcie zapraszam na naszego discorda po więcej informacji ?? *NIEDŁUGO POJAWI SIĘ CAŁA PREZENTACJA Z WYJAŚNIENIEM CO JAK DZIAŁA ,ALE TRZEBA TO PIERW ZROBIĆ ?? * START PRZEWIDZIANY NA KONIEC 2018 ROKU NASZ DISCORD: https://discord.gg/r82ZAWM
Ostatnia aktywność
-
EclipseRP WL OFF
Drodzy Gracze, W związku z trwającymi pracami nad serwerem jesteśmy zmuszeni przesunąć datę jego premiery na 08.07.2026. Chcemy dopracować wszystkie elementy, aby zapewnić Wam jak najlepszą jakość rozgrywki i sprawić, że gra na naszym serwerze RolePlay będzie czystą przyjemnością. Zależy nam na tym, aby każdy z Was dobrze się u nas bawił i został z nami na długi czas. Dziękujemy za cierpliwość, wyrozumiałość oraz wsparcie. Jesteśmy przekonani, że dodatkowy czas pozwoli nam oddać w Wasze ręce serwer, który spełni Wasze oczekiwania. Do zobaczenia 08.07.2026! ❤️
-
Przedsprzedaż GTA 6 ruszy 25 czerwca
Rockstar Games rozpoczęło właściwą kampanię promocyjną GTA 6. Firma zaprezentowała oficjalną okładkę gry i potwierdziła, że przedsprzedaż Grand Theft Auto VI wystartuje 25 czerwca 2026 roku. Na razie nie poznaliśmy cen ani zawartości poszczególnych edycji. Szczegóły powinny zostać ujawnione najpóźniej w dniu rozpoczęcia przedsprzedaży. Możliwe, że razem ze startem zamówień Rockstar opublikuje także Trailer 3 lub pierwszy większy materiał pokazujący rozgrywkę, ale nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone. Na stronie GTA 6 pojawił się również nowy screenshot przedstawiający Vice City o zachodzie słońca. Grafika ponownie pokazuje tropikalny klimat miasta, które będzie najważniejszą częścią fikcyjnego stanu Leonida. Rockstar przygotowało też niespodziankę dla graczy posiadających starsze wydania GTA 5. Od 18 czerwca właściciele gry na PlayStation 4 oraz cyfrowego wydania na Xbox One mogą bezpłatnie przejść na wersję dla PlayStation 5 i Xbox Series X lub S. Wcześniej taka aktualizacja kosztowała 169 PLN. Nowsza wersja GTA 5 oferuje rozgrywkę w maksymalnie 60 klatkach na sekundę, poprawioną grafikę, wybrane efekty ray tracingu oraz krótsze czasy ładowania. Postępy z kampanii fabularnej i GTA Online można przenieść na nową konsolę. Na lipiec zapowiedziano natomiast dużą aktualizację GTA Online. Jej główną atrakcją będzie napad na galerię sztuki w Kortz Center. Akcja ma obejmować rozpoznanie kompleksu, przygotowania i wybór sposobu przeprowadzenia napadu. Do rozpoczęcia operacji potrzebne będzie studio artystyczne dodane do posiadanej rezydencji. Premiera GTA 6 odbędzie się 19 listopada 2026 roku na PlayStation 5 i Xbox Series X lub S. Wersja na PC nadal nie została oficjalnie zapowiedziana. Jak podoba Wam się oficjalna okładka GTA 6? Zamierzacie zamówić grę od razu 25 czerwca, czy czekacie na informacje o cenach i dostępnych edycjach?
-
Grand Theft Auto VI: ujawnienie grafiki oficjalnej okładki
Zamówienia przedpremierowe Grand Theft Auto VI będą oficjalnie dostępne już od 25 czerwca w sklepach sprzedaży cyfrowej oraz u innych wybranych sprzedawców. Sprawdź grafikę oficjalnej okładki, która jest również dostępna do pobrania ze strony rockstargames.com/VI.
- EclipseRP WL OFF
-
EclipseRP WL OFF
tutaj będzie podany discord serwera kilka dni przed startem oraz IP serwera za kilka dni aktualizacja w tym poście.