Skocz do zawartości

Namo

Komisarz
 • Zawartość

  6733
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni zwycięstwa

  554

Wszystko napisane przez Namo

 1. Są gracze co mają PS3 i też chcą robić RP. zakładają sesję dla znajomych i odgrywają. Nie mają modów ale wyobraźnia im w tym pomaga.
 2. Na PS3 nie polatasz możesz co najwyżej pograć na sesji online ale na Rolepay nie ma szans.
 3. możesz, w regulaminie masz napisane jak dostać zaproszenie po wcześniejszym jego naruszeniu
 4. nic nie słyszę ciekawe dlaczego? masz jakąś teorię dlaczego mogło się tak odwalić?
 5. Na to też nic nie poradzisz, bany są automatyczne i nie podlegają cofnięciu. Zgłoszenie do support, że miałeś kontakt z moderem nie zatrzyma triggera banowego.
 6. Nic ci to nie da, szkoda twojego czasu
 7. Twoje połączenie z serwerem jest beznadziejne lub komputer nie wyrabia. Podaj specyfikację komputera i jakiego masz neta?
 8. Informowałem już wcześniej. Kolejka jest ogromna, serwery statystyk R* mają ciągle problemy z zapisem, jedno konto czasem po 2h gniecenia udaje się zmodować a to wydłuża czas realizacji. Pozostaje czekać aż R* ogranie się ze swoich problemów technicznych po ostatniej promocji.
 9. zaproszenie, na Level Up? umiesz ty qufniak czytać?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

GTA Roleplay

Na serwerach opartych o oprogramowanie FiveM gracze GTA wcielają się w swoje rolę. Wciel się w funkcjonariusza policji LSPD na ulicach Los Santos lub pomagaj innym mieszkańcom wyspy w szeregach służb ratowniczych EMS. Każdy może rozwijać swoją ścieżkę kariery w organizacjach przestępczych ryzykując każdego dnia odsiadką lub oberwaniem kulki. Przeglądaj polskie serwery GTA Roleplay

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum