Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

zajaczek_npi

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  zajaczek_npi
 1. zajaczek_npi

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Ostatnie pytanie czy po dzisiejszej sesji mam usunąć ze znajomych ta osobe co zapraszała czy ta sama bedzie jutro po opłaceniu?
 2. zajaczek_npi

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Sorry dziś znalazłem i tak na szybkiego wszystko...czyli jutro żeby uczestniczyć w 3 muszę na nowo piątaka przelać?
 3. zajaczek_npi

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Pamiętaj aby w trakcie sesji nie biegać, nie poruszać się a od bramy pola golfowego udaj się pieszo w miejsce sypania. Takie sesje organizowane są kilka razy dziennie. teraz doczytałem czy o 22 moge dołaczyc czy jak?
 4. zajaczek_npi

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  po opłaceniu weszłem o 17:55 na 5 min a o 19 zostałem wyzucony z sesji to wszystko za te 5 euro?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×