Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Keyoshii

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Keyoshii

 • Urodziny 17.12.1998

GTA Online

 • Social Club
  Keyoshii

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. To nie skype Wchodzisz na serwer i grasz z tymi co aktualnie są na ts'ie. Zwykle nicki są takie same lub podobne do tych z rockstara i forum.
 2. @Namo mógłbyś usunąć stare regulaminy jeśli jeszcze gdzieś są, bo pełno osób wciąż się zgłasza na przedstawiciela na social clubie?
 3. A zwyzywały cię dzieciaki czy dorośli (to słychać).
 4. Nie ma i nie da się zmienić daty urodzin. Patologia jakaś.
 5. Napisali mi że muszę mieć ukończone 18 lat żeby udostępniać swe dane ekipie i obcym graczom. Jak raz chciałem być uczciwy i ch*j. Dopiero w grudniu będę mogł zmienić te ustawienia.
 6. U mnie są tylko opcje prywatności Tylko ja/znajomi Nie ma tam znajomi i ekipa ani wszyscy.
 7. Namo, jedyną drogą, by zostać przedstawicielem jest donacja 10zł, tak?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×