Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

TheTomson

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  TheTomson101
 1. TheTomson

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Namo mi piszesz że strugam niby idiotę a sam mówisz że jest o północy a tego w harmonogramie nie ma więc wytlumacz teraz to d:
 2. TheTomson

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Ja tam się nic nie czepiam dobra 1 h w plecy mnie nie zbawi skoro w 1 h można 250 to wbiję na sesję koło 22 jeśli jest
 3. TheTomson

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Dobra to skoro miałem ping to zwracam honor czyli mówisz że o której żebym sobie wbił ? A i tracę te godzinę przez ping czy nie ?
 4. TheTomson

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Namo mogę wiedzieć za co zostałem usunięty skoro stałem w miejscu i nie przyjechałem autem ?
 5. TheTomson

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  @Namo Czyli tak jak kolega kupie i wbije na sesje o 17 to następna kiedy jest ?
 6. TheTomson

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  @Namo Czyli to działa tak że jak kupuje np za sms Ty zapraszasz przez 1h sypiesz hajsem a potem kiedy 2 h wykorzystuje ? I czy np jak ja wykorzystam godzinkę to na kolejną mógłby iść kolega za mnie czy nie ?
 7. TheTomson

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Dziś to będzie jeszcze jakoś jakbym wykupił sms ? Czy dopiero jutro i w jakich godzinach ?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×