Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Hesiek

Użytkownik
 • Zawartość

  27
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Hesiek_xD
 1. Hesiek

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  W sumie nie jest mi potrzebne więcej. O 17:00 jeszcze się połącze do sesji na 10 minut bo wywalilo mnie i jakies 10 minut stracilem. Dobije do 250 i wyjde po prostu z sesji.
 2. Hesiek

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  A powiedz mi jesze namo jezeli juz wbije to 250 mlm. usune Cie z sesji. To te 1,5 godziny jeszcze moge wykorzystać tak ? Zostane jeszcze raz dodany do listy znajomych ?
 3. Hesiek

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  @Namo Moze Ty będziesz wiedział. Jezeli mam pieniądze przy sobie to po smierci ile się traci ?
 4. Hesiek

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Powiedz mi moglbym kupić samo zmodowanie lvla za 5 euro ? Jezeli tak ile wyszlo by tego lvla.
 5. Hesiek

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Jeden dzien okej. W takim razie mogę być jutro o godzinie 17:00. W donejt napisalem 20:00, nie doczytałem do końca lub nie znalazłem ze tylko w 1 dzień moge to wykorzystać. Będe w takim razie o 17:00.
 6. Hesiek

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Hmm prosił bym Cię o lekkie rozwinięcie Twojej odpowiedzi. Inaczej Jezeli będe o 20:00 to widzialem ze jest od 22 do 23 sesja. Wtedy na tą moge się załapać ? Tak samo chciałbym skorzystać z 3 godzin. Mam ograniczony czas na wykorzystanie tych 3 godzin ?
 7. Hesiek

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Tam w wiadomości napisałem Ci ze moge być o 20:00. Jezeli uda mi się szybciej wbić to napisać Ci prywatną wiadomosć na social club ?
 8. Hesiek

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Powiedz mi jeszcze jak mozesz. Jezeli postanowie wplacic do banku jakies 20 mln jest szansa na zablokowanie konta ?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum