Skocz do zawartości

John

Użytkownik
 • Zawartość

  13
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Bachu2

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. O co chodzi ? "Połączenie nieudane z powodu niekompatybilnych danych" Na internecie pisze że nie mogę dołączyć , bo : Masz pobrane wszystkie aktualizacje, które są dostępne w menu gry?Macie takie same ustawienia co do celowania swobodne/automatyczne?
 2. Dlaczego nie dostałem zaproszenia jak wczoraj Zapłaciłem ? - Bachuu2
 3. A po 2 nie dostałem zaproszenia tak jak jest napisane Kiedy już wpłacisz donejta otrzymasz na Socialclub zaproszenie od pewnego gracza z wiadomością o treści "Money Lobby gtaforum.pl". Jak przyjmiesz to zaproszenie będzie mógł dołączyć do sesji "tylko dla znajomych" gdzie czeka na Ciebie hajs.
 4. No tak jest w tym w opisie Money Lobby od 17 do 18 od 19 do 20 i chyba od 21 do 22
 5. Dlaczego nie dostałem zaproszenia do znajomych jak zapłaciłem pieniądze o godzinie 12 ?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum