Skocz do zawartości

ChainWarden250

Użytkownik
 • Zawartość

  22
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez ChainWarden250

 1. Chodzi o dobicie do levela, który aktualnie posiadam kolejnych pięćdziesięciu, czy dobice np, z 20 lvla do 50?
 2. Mimo tego, że już tyle czekam, to mam wrażenie, że każda minuta oczekiwania na to lobby zwiększa jego wartość. Jeśli testują ten program od trzech dni, to widać, że się nie pierdolą w tańcu, dbają o satysfakcję klienta i wynik będzie wart swojej ceny!
 3. @Namo A w tym zrzucie bezpośrednim byłaby możliwość uzyskania w tej samej cenie większej ilości hajsu i mniejszej lvla?
 4. Próbowałeś może tworzyć postaci, kupować na nich drogie rzeczy po czym je usuwać? Chodzi o jakiś dobry sposób na zmniejszenie ilości posiadanego hajsu.
 5. @Namo Wprowadzisz dla dnia jutrzejszego alternatywne godziny sesji, czy pozostaniesz przy 17-18 itp?
 6. @Namo uprzedzisz no forum albo na privie kto będzie o danej porze wchodził? Boję się, że ominę swoje miejsce i będę w ciemnej dupie, a nie kolejce (zwłaszcza, że kupiłem wczoraj).
 7. @KubisG nie wiadomo, kontrolowany jest program do zrzucania hajsu. @Namo powie jak skończą i wszystko ustali.
 8. @Namo zamierzasz zapraszać ludzi zgodnie z kolejnością wpłat, czy jakoś inaczej to rozegrasz?
 9. @50pessos ja bym sobie zostawił ok. 10 milionów. Jeśli nie masz na co wydać to zrób sb nową postać, kup na niej najdroższy jacht, usuń tą postać i powtarzaj cały proces aż do wyzerowania się z hajsu.
 10. @Namo weź tego nie rób dzisiaj. Ogarnij sobie to na spokojnie i ustal godzinę np. 12:00 żeby każdy kto kupił miał dostęp do info.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

GTA Roleplay

Na serwerach opartych o oprogramowanie FiveM gracze GTA wcielają się w swoje rolę. Wciel się w funkcjonariusza policji LSPD na ulicach Los Santos lub pomagaj innym mieszkańcom wyspy w szeregach służb ratowniczych EMS. Każdy może rozwijać swoją ścieżkę kariery w organizacjach przestępczych ryzykując każdego dnia odsiadką lub oberwaniem kulki. Przeglądaj polskie serwery GTA Roleplay

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum