12 grudnia wychodzi NOWE DLC do GTA Online! Jeżeli nie masz kasy w grze kup ją przed wyjściem nowej zawartości. Po każdej aktualizacji występuje kilkudniowa przerwa w modowaniu kont i sypaniu hajsu na Money Lobby,

Skocz do zawartości

ChainWarden250

Użytkownik
 • Zawartość

  22
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

12 Dobra

GTA Online

 • Social Club
  Boy-ar

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Chodzi o dobicie do levela, który aktualnie posiadam kolejnych pięćdziesięciu, czy dobice np, z 20 lvla do 50?
 2. Mimo tego, że już tyle czekam, to mam wrażenie, że każda minuta oczekiwania na to lobby zwiększa jego wartość. Jeśli testują ten program od trzech dni, to widać, że się nie pierdolą w tańcu, dbają o satysfakcję klienta i wynik będzie wart swojej ceny!
 3. @Namo A w tym zrzucie bezpośrednim byłaby możliwość uzyskania w tej samej cenie większej ilości hajsu i mniejszej lvla?
 4. Próbowałeś może tworzyć postaci, kupować na nich drogie rzeczy po czym je usuwać? Chodzi o jakiś dobry sposób na zmniejszenie ilości posiadanego hajsu.
 5. @Namo Wprowadzisz dla dnia jutrzejszego alternatywne godziny sesji, czy pozostaniesz przy 17-18 itp?
 6. @Namo uprzedzisz no forum albo na privie kto będzie o danej porze wchodził? Boję się, że ominę swoje miejsce i będę w ciemnej dupie, a nie kolejce (zwłaszcza, że kupiłem wczoraj).
 7. @KubisG nie wiadomo, kontrolowany jest program do zrzucania hajsu. @Namo powie jak skończą i wszystko ustali.
 8. @Namo zamierzasz zapraszać ludzi zgodnie z kolejnością wpłat, czy jakoś inaczej to rozegrasz?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum