Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

GTA Forum

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

Kaukaz21

Użytkownik
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kaukaz21

  1. Wlasnie pokazujesz swój poziom albo jego brak nie ma sensu prowadzić z toba konwersacji już i tak jesteś dnem opinie pewnie usuniesz ale znajdziesz ją w innym miejscu . Gratulacje twoje zachowania jest stosowne co do twojego wieku . Pomyśl sobie co nim reprezentujesz .
  2. Wielka szkoda ze z regulaminem sie zapoznałem i dolaczylem jak byla dopuszczalna liczba osób. Miejmy nadzieję ze wreszcie wpierdolisz sie na jakas mine i za te cale twoje wyzwiska i toksyczne zachowanie ktoś cie ukara poniewaz wyzywanie po matkach babkach ojcach to nie jest rozwiązanie .
  3. Nie polecam uslugi . Jest napisane ze czas na zbieranie monet jest nie okreslony . A po 2 wywala ze znajomych za rzekomo zlamany regulamin nalewno go złamałem jak stałem od 00:00 do 6;00 nad ranem ( spałem) nie jestem pierwszą osoba która rzekomo załamał regulamin ( opinia ta nie ma na celu urazić nikogo a dac do myślenia przyszłym kupującym) + toksyczne comunity
  4. To było tak odrazu zamknąć temat i tyle Myślałem ze jest to dla Ciebie bum wątku ale nie to ok sorki
  5. U co tak agresywnie kurczę zrobilem coś złego że chciałem sie zapytać tych ci kupil
  6. Mam zamiar kupić kolega polecił mi tą stronkę . Chcialbym poznać opinię na dzisiejszy dzień.

Ostatnia aktywność

  1. BoTak odpowiedział(a) na BoTak temat w Serwery Roleplay
    Drodzy Gracze, W związku z trwającymi pracami nad serwerem jesteśmy zmuszeni przesunąć datę jego premiery na 08.07.2026. Chcemy dopracować wszystkie elementy, aby zapewnić Wam jak najlepszą jakość rozgrywki i sprawić, że gra na naszym serwerze RolePlay będzie czystą przyjemnością. Zależy nam na tym, aby każdy z Was dobrze się u nas bawił i został z nami na długi czas. Dziękujemy za cierpliwość, wyrozumiałość oraz wsparcie. Jesteśmy przekonani, że dodatkowy czas pozwoli nam oddać w Wasze ręce serwer, który spełni Wasze oczekiwania. Do zobaczenia 08.07.2026! ❤️
  2. Rockstar Games rozpoczęło właściwą kampanię promocyjną GTA 6. Firma zaprezentowała oficjalną okładkę gry i potwierdziła, że przedsprzedaż Grand Theft Auto VI wystartuje 25 czerwca 2026 roku. Na razie nie poznaliśmy cen ani zawartości poszczególnych edycji. Szczegóły powinny zostać ujawnione najpóźniej w dniu rozpoczęcia przedsprzedaży. Możliwe, że razem ze startem zamówień Rockstar opublikuje także Trailer 3 lub pierwszy większy materiał pokazujący rozgrywkę, ale nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone. Na stronie GTA 6 pojawił się również nowy screenshot przedstawiający Vice City o zachodzie słońca. Grafika ponownie pokazuje tropikalny klimat miasta, które będzie najważniejszą częścią fikcyjnego stanu Leonida. Rockstar przygotowało też niespodziankę dla graczy posiadających starsze wydania GTA 5. Od 18 czerwca właściciele gry na PlayStation 4 oraz cyfrowego wydania na Xbox One mogą bezpłatnie przejść na wersję dla PlayStation 5 i Xbox Series X lub S. Wcześniej taka aktualizacja kosztowała 169 PLN. Nowsza wersja GTA 5 oferuje rozgrywkę w maksymalnie 60 klatkach na sekundę, poprawioną grafikę, wybrane efekty ray tracingu oraz krótsze czasy ładowania. Postępy z kampanii fabularnej i GTA Online można przenieść na nową konsolę. Na lipiec zapowiedziano natomiast dużą aktualizację GTA Online. Jej główną atrakcją będzie napad na galerię sztuki w Kortz Center. Akcja ma obejmować rozpoznanie kompleksu, przygotowania i wybór sposobu przeprowadzenia napadu. Do rozpoczęcia operacji potrzebne będzie studio artystyczne dodane do posiadanej rezydencji. Premiera GTA 6 odbędzie się 19 listopada 2026 roku na PlayStation 5 i Xbox Series X lub S. Wersja na PC nadal nie została oficjalnie zapowiedziana. Jak podoba Wam się oficjalna okładka GTA 6? Zamierzacie zamówić grę od razu 25 czerwca, czy czekacie na informacje o cenach i dostępnych edycjach?
  3. Zamówienia przedpremierowe Grand Theft Auto VI będą oficjalnie dostępne już od 25 czerwca w sklepach sprzedaży cyfrowej oraz u innych wybranych sprzedawców. Sprawdź grafikę oficjalnej okładki, która jest również dostępna do pobrania ze strony rockstargames.com/VI.
  4. BoTak odpowiedział(a) na BoTak temat w Ogłoszenia
    o kandydaturę proszę się kierować na discordzie nick: Harvii
  5. BoTak odpowiedział(a) na BoTak temat w Serwery Roleplay
    tutaj będzie podany discord serwera kilka dni przed startem oraz IP serwera za kilka dni aktualizacja w tym poście.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.