Skocz do zawartości

LumnoxX

Użytkownik
 • Zawartość

  25
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  LumnoxX
 1. XD, po pierwsze - mnie tam nie ma, po drugie - przecinki nie bolą, po trzecie - co ma klikanie do wjeżdżania na pole golfowe autem?
 2. A co jeżeli mam 61lvl i chciałbym tylko hajs, dało by się coś zrobić?
 3. No nie wiem o kim mówisz dzieciak, który się dowartościowuje, mając w nicku "JD". Btw. chyba cię w szkole na polskim o ortografii nie uczą (struż, brak przecinków itp.).
 4. Zacznijmy od tego, że sesji na razie nie ma, a jak będzie, to wszystko jest tak jak napisałeś

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum