Skocz do zawartości

Retried

Użytkownik
 • Zawartość

  13
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. @Namo Jeżeli bym dostał od Ciebe ogólnie więcej niż 250 mln (np w pierwszej sesji 150 i w następnej 150) to nic się nie stanie czy bana dostanę?
 2. Eh twardy negocjator z cb Jak ogarnę hajs to wpłacę ale na razie bida
 3. To nie mógł byś zrobić wyjątku na 1 albo i pół sesji? Widzę że sesyjka nieźle leci, też sobie bym po pozował
 4. Ale przecież nigdzie nie pisałeś ile mam czasu tylko jest napisane że 3 sesje.... a ja biorę dopiero 2 i chyba ostatnią. Jedyne co pisałeś to to że najlepiej zrobić to w 24h.
 5. Rezygnuje z dzisiejszej sesji o 20. Kiedy najpóźniej mogę wykorzystać pozostałe 2 godziny? (np za kilka tygodni?)
 6. Zgłaszam chęć dołączenia do Money Lobby o 17:00 i 19:00 Kasę wpłaciłem przez PaySafeCard około 15:30 i dostałem potwierdzenie że poszło. Czeka na zaproszenie do znajomych. (e-mail na który przyszło potwierdzenie- [email protected])
 7. Kiedy będzie można skorzystać z money lobby? (Myślę nad kupnem np jutro i jutro wykorzystać te 3 godziny jednego dnia. Jeżeli jest kolejka 50+ osób to nie będę mógł skorzystać w tym roku. :c )

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum