Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Eryk

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Eryk

GTA Online

 • Social Club
  ErykPatriota
 1. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Gościu spokojnie to tylko 20zł, bez spiny nie wbijesz dzisiaj to jutro może Ci się uda.
 2. oferuję Money Lobby w GTA Online

  No nic, dupa. Może mi się uda na następną załapać. Tym czasem życzę moderatorowi i użytkowinim tej strony i graczom szczęśliwego.. a przynajmniej lepszego nowego roku, pozdrawiam. Znowu prawię się udało, zaproszenie zaakceptowałem lecz wcześniej wspomniana dupa "głosowanie" No nic, wesołego i udanej gry w GTA.
 3. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Jak jakieś lagi to wątpię, jakoś ich nie doświadczyłem możliwe, że teraz coś jebło jak jednak lagi no to sory, nie wbijałem z myślą by rozjebać lobby czy coś podobnego.
 4. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Dobrze, ale na spokojnie ja tylko proszę o odpowiedź, domyślam się, że pełna sesja.
 5. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Bo tutaj dostałem zaproszenie, możliwe, że źle jakoś kliknąłem coś i gdy wbiłem do lobby zostałem wyrzucony poprzez głosowanie pewnie kick. I teraz nie mam pojęcia czy coś spieprzyłem czy co. Czy sesja pełna nie mam pojęcia, przepraszam za kłopot jakby. Nazwa na rgsc to ErykPatriota.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×