Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

GeraltOfRivia91

Użytkownik
 • Zawartość

  2
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O GeraltOfRivia91

GTA Online

 • Social Club
  GeraltOfRivia91
 1. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Ok, spoko:) myślałem że dajecie "przeklęte" pieniądze;) generalnie usługa bardzo w porządku, nie skorzystałem z całego dostępnego czasu ale pieniędzy po jednej sesji i tak jest wystarczająco, najwyżej dokupi się drugą;) Polecam
 2. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Witam, dzisiaj chciałem objechać wyścig kaskaderski nowo zakupionym autkiem z pieniędzy z zrzutu i przed startem zaczęły się respawnować paczki z pieniędzmi na dachu samochodu, wtf?:)

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×