Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Tolus

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  XTomek46

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Tolus

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  No masz rację w końcu coś prawdy o sobie powiedziałeś
 2. Tolus

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Stary? a może trochę szacunku do rodziców? czy może jesteś sztucznie zapłodniony dlatego jesteś taki nie dojebany
 3. Tolus

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Ta odprowadza uważaj, ciekawe jak by go tak zgłosił czy by mu gnoju narobił
 4. Tolus

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Namo to chuj wcielony gimbus lub dorosły co myśli, ze wszystkie zmysły po zjadał kutas... Cham jakich mało pisze te swoje durne regulaminy ale chcesz człowieku się dopytać to ci wyjeżdża z chamskim komem... Nie wydymany pedał z niego i tyle nic u niego nie kupuj odpuść sobie tego gnoja jebanego. Namo wbijaj do Łodzi to zobaczymy czy jesteś taki wyszczekany w realu...

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×