Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Tolus

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutralna

O Tolus

GTA Online

 • Social Club
  XTomek46
 1. oferuję Money Lobby w GTA Online

  No masz rację w końcu coś prawdy o sobie powiedziałeś
 2. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Stary? a może trochę szacunku do rodziców? czy może jesteś sztucznie zapłodniony dlatego jesteś taki nie dojebany
 3. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Ta odprowadza uważaj, ciekawe jak by go tak zgłosił czy by mu gnoju narobił
 4. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Namo to chuj wcielony gimbus lub dorosły co myśli, ze wszystkie zmysły po zjadał kutas... Cham jakich mało pisze te swoje durne regulaminy ale chcesz człowieku się dopytać to ci wyjeżdża z chamskim komem... Nie wydymany pedał z niego i tyle nic u niego nie kupuj odpuść sobie tego gnoja jebanego. Namo wbijaj do Łodzi to zobaczymy czy jesteś taki wyszczekany w realu...

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×