Skocz do zawartości

JUNIORpolska89

Użytkownik
 • Zawartość

  16
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

4 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  JUNIORpolska89

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. 100 milionów, hajs leci dalej ale do pełnej puli mi się nie chce czekać - wystarczy mi
 2. Ten Rockstar mnie ostatnimi dniami rozpierdziela, jak nie problem z pobraniem napadów/wywalaniem z sesji - to teraz nawet nie można wejść do samej gry
 3. Nie jestem pyskaty, tylko mówię że nie wiem na czym stoimy - czy sesja będzie za 30 minut, czy mamy przyjść wieczorem. Możesz chyba powiedzieć mniej/więcej ile to zajmie
 4. Nie chcę być niegrzeczny, ale to już jest delikatna przesada - brak jakichkolwiek konkretów, a pominęliśmy już 3, czy nawet 4 sesje. W tej chwili mógłbym się zająć czymś innym, a nawet nie wiem na czym stoję.
 5. Może i nie, inaczej - dostaniemy jeszcze dzisiaj jakąś informację a propo nocnego lobby? I co jeśli jutro nie mogę być o 15? Dostanę zaproszenie na późniejszą sesje?
 6. ''Późno w nocy'', można konkretniej? Jutro od 15 mi nie odpowiada, prędzej od 17.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum