Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Adrian Wach

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Adrian Wach

 • Urodziny 01.01.1997

GTA Online

 • Social Club
  SpustOdKalacha
 1. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Witam, chcialem się zapisać na dzisiejszą sesje o godzinie 19. Płaciłem wczoraj 30 zł psc. Nick na Socialclubie SpustOdKalacha.
 2. oferuję Money Lobby w GTA Online

  SpustOdKalacha Jutro oprócz tej 15, normalnie sesje będą zgodne z harmonogramem ? Bo mnie do 19 w domu nie będzie ... Nick Na Social Clubie: SpustOdKalacha, żeby nie było. Z góry dzięki za odp
 3. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Przepraszam cię, ale nie mogę tego znaleźć. Znalazłem to w jakich godzinach sesje się odbywają, co już wiem. Czyli mam napisać, z tego co rozumiem w wiadomości, o której będę dzisiaj jutro itp ? Bo nie rozumiem.
 4. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Witam, mam takie 2 pytania, jeżeli o 16 kupie przez psc Money lobby to będę miał dostęp na pierwszą sesje ? I jak wygląda sprawa z zapisywaniem się na inne money lobby niż ten pierwszy. Widziałem że trzeba napisać informacje np ,, Będę dzisiaj po 20'',ale jak wygląda to z 2 i 3 lobby ?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×