Skocz do zawartości

Nitraz #CsWorld.pl

Użytkownik
 • Zawartość

  16
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  -Nitraz-

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. @Namo Mogę się dowiedzieć czy w ogóle dostanę te zaproszenie? Mój nick Social Club: -Nitraz-
 2. @Namo O co Ci chodziło? Nie musisz pisać do mnie jak do dzieci i się z nimi bawić. Mów jak do rówieśnika, bo zgaduje że jesteś tylko parę lat starszy.
 3. @Namo Kiedy? Ja przecież dopiero co wysłałem Ci donejta. Ps: przeczytałem cały i znam na pamięć, tyle czekałem i nie miałem co robić.
 4. @Namo Kiedy mógłbym się spodziewać zaproszenia jak dotacje wysłałem 22h temu?
 5. @Namo Dodasz jeszcze dziś? Chem mieć pewność że pieniądze doszły i będę miał dostęp do tego lobby.
 6. Rozumiem, że większość dostała zaproszenia. Ja czekam na nie od wczoraj. Więc czy ktoś mógłby mi je wysłać? Nick: -Nitraz- Byłbym naprawdę wdzięczny.
 7. Czy ktoś może przyjść, wysłać wszystkim zaproszenia (tym co zapłacili) i włączyć money lobby? Jutro nie będę miał czasu na to więc chciałebym o szybką odpowiedź, czy się uda? ( od właścicieli )
 8. No chyba nie, przejżałem ze 3 strony ostatnich postów i nic. więc zapytam jeszcze raz? Ile muszę czekać na zapro? ( i nie potrzebuje głupich odpowiedzi w stylu "czytać nie umiesz?" wystarczy podać czas..)

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum