Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

MrTuptuuus

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  MrTuptuuus
 1. Jak w temacie, jaki wybrać motocykl do tej ceny aby mi się przyjemnie jeździło, czy Hakuchu jest aż takie złe jak, aż tak słabo skręca?
 2. MrTuptuuus

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Jak sesja, są wolne miejsca żeby dobić? nie chce wchodzić, aby kicka nie dostać
 3. MrTuptuuus

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  przepraszam ale jak ja mam wiedzieć że jest mniej niż 13 osób i mogę wbić, wszedłem 2 razy i raz wyszedłem bo widziałem że 13 a za drugim dostałem kicka ;v
 4. MrTuptuuus

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Czyli mam rozumieć że w poniedziałek wbijam np o 17 i siedzę do 22 żeby mieć około tych 100mln?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum