Skocz do zawartości

Hessoon

Użytkownik
 • Zawartość

  15
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Hessoon

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. problem jest taki że wszystkich powyrzucali, jak teraz ktoś próbuje dołączyć to nie może bo miał kicka no i właśnie, my teraz nie mamy jak dołączyć
 2. bo jest teraz to sypanie kasą od 17, ale max w sesji może być 13 osób... to co z resztą ?
 3. 6.5 euro poszło się jebać, bo kurwa musiał pokazać jakie ma ego "gówniak"
 4. Dear Buciownk, Thanks for your transaction ! In order to view all the transactions you made on http://TipeeeStream.com , please visit this page. Best regards, Your TipeeeStream tea Tylko nick źle wpisany, bo ma być "Buciownik" a nie "Buciownk"
 5. Ja z tego konta płaciłem 4,5 euro na nick "Buciownik" i email "[email protected]" I on nie dostał zapro
 6. ale czemu ja ? to jemu powinieneś wysłać zaproszenie nie mi, czekał na zapro o godz 19:00 ale nie było, więc czeka na 22:00 i też nie ma... ja już byłem na lobby o 18:00
 7. 4.5 Euro Na lobby na 19:00 ale lobby nie było, więc nie powinien dostać zapro na teraz ?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum