Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Hessoon

Użytkownik
 • Zawartość

  15
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Hessoon

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Hessoon

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  problem jest taki że wszystkich powyrzucali, jak teraz ktoś próbuje dołączyć to nie może bo miał kicka no i właśnie, my teraz nie mamy jak dołączyć
 2. Hessoon

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  bo jest teraz to sypanie kasą od 17, ale max w sesji może być 13 osób... to co z resztą ?
 3. Hessoon

  ps3 Poszukiwana grupa/gracz PS3

  6.5 euro poszło się jebać, bo kurwa musiał pokazać jakie ma ego "gówniak"
 4. Hessoon

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Dear Buciownk, Thanks for your transaction ! In order to view all the transactions you made on http://TipeeeStream.com , please visit this page. Best regards, Your TipeeeStream tea Tylko nick źle wpisany, bo ma być "Buciownik" a nie "Buciownk"
 5. Hessoon

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Ja z tego konta płaciłem 4,5 euro na nick "Buciownik" i email "[email protected]" I on nie dostał zapro
 6. Hessoon

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  ale czemu ja ? to jemu powinieneś wysłać zaproszenie nie mi, czekał na zapro o godz 19:00 ale nie było, więc czeka na 22:00 i też nie ma... ja już byłem na lobby o 18:00
 7. Hessoon

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  4.5 Euro Na lobby na 19:00 ale lobby nie było, więc nie powinien dostać zapro na teraz ?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum